Trimble

Київ, Київська область


Оголошень: 0

Компанія Trimble Agriculture пропонує рішення, що дозволяють вирішувати складні технічні задачі в рамках усього сільськогосподарського ланцюжка постачання. Ці рішення дають фермерам можливість виділяти дефіцитні ресурси для створення безпечного та надійного ланцюжка постачання продуктів харчування з отриманням прибутку та без шкоди для довкілля. Сільськогосподарські рішення Trimble охоплюють усі сезони, культури, типи рельєфу та розміри господарств і можуть використовуватися з більшістю типів обладнання у господарстві незалежно від виробника.

Польові рішення

Привносячи ефективність та прибутковість на поле, ми пропонуємо польові рішення для направлення та кермування тракторів та агрегатів; для контролю потоку та внесення; іригації, дренажу та вирівнювання землі; контролю збирання врожаю та врожайності; а також повний набір служб коригування, який задовольнить ваші вимоги щодо точності. Відвідайте розділ «Рішення та застосування» для отримання найкращих результатів на вашій фермі.

Програмне забезпечення

Trimble Ag Software надає фермерам інструменти, що допомагають приймати ефективніші управлінські рішення та підвищувати прибутковість. Відстеження польових записів, застосування точних с/г практик та вимірювання окупності стає простим і ефективним завдяки найкращій галузевій мобільній програмі.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Немає результатів.