ZASLAW Sp.z.o

Київ, Київська область

Продавець 2 місяця на Traktorist.ua
Оголошень: 2

З 1953 року транспортні засоби відомого польського виробника забезпечують перевезення найрізноманітніших типів вантажів в Європі, Скандинавії, Прибалтиці та СНД. Пропозиція підприємства включає в себе два основні напрямки: комерційні напівпричепні транспортні засоби: самоскиди-зерновози, лісовози, контейнеровози, тенти, будівельні платформи, а також причепи-самоскиди для агросектору.

В лінійці самоскидів-зерновозів для українського ринку представлені моделі з об’ємом кузова від 39 до 65 м3. Базова специфікація включає в себе ряд вагомих переваг для агровиробників: 100% ОЦИНКОВАНУ раму, посилені осі SAF IntraDisc для використання в умовах українських доріг та на пересічній місцевості з гарантією 6!!! років без обмеження пробігу, алюмінієвий кузов з потовщеною внутрішньою стінкою, автоматику спуску пневмоподушок і H-S вирівнювання платформи, надійний підйомний гідроциліндр HYVA та багато іншого.

За більш ніж 65-ти річну історію конструкторами підприємства був накопичений величезний досвід розробки та експлуатації напівпричепів, який знаходить своє відображення в постійно зростаючому попиті на транспортні засоби ZASLAWTM як в Європі так і за її межами. Так, в 2018 році на заводі було випущено з конвеєра більше 5000 одиниць транспортних засобів. При виробництві використовуються матеріали, комплектуючи та технології виключно від провідних постачальників з бездоганною репутацією.

2 роки основної гарантії та відповідність міжнародним сертифікатам - додатково підтверджують високу якість та довговічність функціонування зерновозів ZASLAWTM

Офіційним представником в Україні є ГК «АГСРОСТУДІО ГРУПП», а технічне обслуговування в здійснюється через мережу офіційних сервісних партнерів, які пройшли спеціальну авторизацію на заводі-виробнику.

Напівпричепи ZASLAWTM – це надійна техніка, яка вирізняється високою якістю виконання, новаторськими технічними рішеннями, безпечністю на автошляхах та невибагливістю в експлуатації!

Контакти продавця

+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
40 000

Напівпричіп зерновоз D 653 2019 р.

Стан: Новий

Вантажопідйомність: 38000 кг

Об'єм кузова: 50,2 куб.м


Київська область

42 000

Напівпричіп зерновоз D 653 2019 р.

Стан: Новий

Вантажопідйомність: 38000 kg кг

Об'єм кузова: 60 m3 куб.м


Київська область