ООО "Бердянский завод сельхозтехники"

Бердянськ, Запорізька область

Продавець 1 рік на Traktorist.ua
Оголошень: 7

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердянський заводсільгосптехніки» засноване в 2003 р, відкритим акціонерним товариством«Бердянський« Агротехсервіс». Основні напрямки діяльності: розробка тавиробництво сільськогосподарської техніки та теплотехніки.

На сьогодні ТОВ «Бердянський завод сільгосптехніки» знаходиться в числі лідерів України з виробництва техніки сільськогосподарського призначення та теплотехніки, при виробництві якої використовуються комплектуючі та деталі європейських виробників.

Заводом освоєно серійне виробництво фронтальних навантажувачів, жниварок для збирання соняшнику, валкових жниварок, пристосування для збирання ріпаку, роторних косарок, відвалів снігоприбиральних, шнекових зернонавантажувачів, оприскувачів навісних, котлів твердопаливних, в тому числі і тривалого горіння, всього понад 20 найменуваньпродукції, темпи зростання якої постійно збільшуються. В 2018 році планує вивести на аграрний ринок кукурудзяну, соєву жниварки, візок для транспортування жниварок, освоїти грунтообробну техніку, а також удосконалити зразки теплотехніки.

Результатом багаторічної роботи став вихід на лідируючі позиції в галузі, визнання споживачами України та іншими країнами, які придбали продукцію створену заводом.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
+380 Показати email

Оголошення продавця


Бренди

Ціна,$

Рік

Фильтр

Бренди

Ціна,$

Рік

Фильтр
Фильтр

Бренди

Ціна,$

Рік

620 000 грн

Жатка для кукурудзи БЗСТ ЖКН-8 2017 р.

Стан: Новий

Кількість рядів: 8


Запорізька область

1 грн

Мульчувач БЗСТ АКПН-6-03 2017 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 6,0 м


Запорізька область

1 грн

Мульчувач БЗСТ ПРН-4,5 2017 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 4,5 м


Запорізька область

1 грн

Мульчувач БЗСТ ПРС-6 "Подолье" 2017 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 5,8 м


Запорізька область

21 474 836 грн

Жатка для соняшника БЗСТ ЖС-Primera-7,4 «Шумахер» 2017 р.


Запорізька область