ООО "Бердянский завод сельхозтехники"

  • Кількість оголошень: 7
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
  • Адреса:
    71107 Україна, Запорізька обл., вул. Матвєєва, буд.1, Бердянськ, Запорізька область, Україна
Опис продавця

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердянський заводсільгосптехніки» засноване в 2003 р, відкритим акціонерним товариством«Бердянський« Агротехсервіс». Основні напрямки діяльності: розробка тавиробництво сільськогосподарської техніки та теплотехніки.

На сьогодні ТОВ «Бердянський завод сільгосптехніки» знаходиться в числі лідерів України з виробництва техніки сільськогосподарського призначення та теплотехніки, при виробництві якої використовуються комплектуючі та деталі європейських виробників.

Заводом освоєно серійне виробництво фронтальних навантажувачів, жниварок для збирання соняшнику, валкових жниварок, пристосування для збирання ріпаку, роторних косарок, відвалів снігоприбиральних, шнекових зернонавантажувачів, оприскувачів навісних, котлів твердопаливних, в тому числі і тривалого горіння, всього понад 20 найменуваньпродукції, темпи зростання якої постійно збільшуються. В 2018 році планує вивести на аграрний ринок кукурудзяну, соєву жниварки, візок для транспортування жниварок, освоїти грунтообробну техніку, а також удосконалити зразки теплотехніки.

Результатом багаторічної роботи став вихід на лідируючі позиції в галузі, визнання споживачами України та іншими країнами, які придбали продукцію створену заводом.

Оголошення продавця