LS Tractor (офіційний дистриб’ютор АФ "Юніверсал Моторз Груп")

Бровари, Київська область

Продавець 8 місяців на Traktorist.ua
Оголошень: 6

Технології LS Tractor беруть свій початок з 1977 року, тоді LS була підрозділом компанії LG. В 2003 році компанія LG вирішила оптимізувати свою бізнес структуру шляхом відокремлення підрозділів в окремі компанії по галузевим напрямкам. Метою створення LS було зосередження на високотехнологічному машинобудуванні. Передові технології та висока якість продукції зробили LS компанією №1 на корейському ринку сільськогосподарських тракторів. На даний час LS експортує трактори до більш, ніж 40 країн світу, включаючи США, Європу, Китай, Латинську Америку та Азію.

2017 рік.

На українському ринку трактори LS вперше з’явилися на агропромисловій виставці АГРОЕКСПО 2017. Восени цього ж року укладається дистриб’юторська угода між корпорацією LS Mtron та АФ “Юніверсал Моторз Груп” ПрАТ “УкрАВТО”. Тож, починаючи з 2017 року АФ “Юніверсал Моторз Груп” ПрАТ “УкрАВТО” є офіційним дистриб’ютором тракторів LS на території України. Лінійка тракторів представлена моделями потужністю 50-140 к.с., а саме LS XR50, LS U60, LS PLUS70, LS V804, LS PLUS90, LS PLUS100, LS H140.

2018 рік.

Влітку 2018 всі моделі тракторів проходять випробування на базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого. Впродовж всього 2018 наша компанія презентує трактори LS на українських та міжнародних агропромислових виставках, приймає участь у Днях поля.

2019 рік.

Чекайте на презентацію нової моделі LS R50 на виставці АГРО 2019.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр