ПФ Степаненко і К

Україна

Продавець 2 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 1

ПФ  «Степаненко і К»

Техніка Вашого успіху!

 ПФ «Степаненко і К» пропонує широкий вибір сучасних машин для ведення аграрного бізнесу. Техніка визнана серед провідних сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, як в Україні, так і на міжнародному ринку.

Висококваліфікований персонал, сучасне обладнання, передові технології виробництва, якісні і надійні європейські матеріали і комплектуючі - дають нам можливість виробляти надійну, недорогу, конкурентну техніку європейської якості, із успішно реалізованими технічними іноваціями які застосовуються на практиці, яка визнана серед передових  експертів як в Україні так і за її межами.

На сьогоднішній день під маркою «СТЕП» серійно випускаються ряд навісних, напівпричіпних і причіпних машин. А саме - роторні шипи, культиватори, в т. ч. міжрядні та стернові, сімейство дискових агрегатів і широкозахватних комплексів по суцільної передпосівної обробітку  грунту, а також  глибокорозпушувачі. Ми виробляємо агрегати шириною захвату від 1,2 м до 18 м, агрегатується з тракторами від 25 к.с. до 600 к.с

 Зважена цінова політика, надійність і різноманітний, постійно оновлюваний асортимент продукції, що випускається, стабільна сервісна підтримка - ось складові частини фундаменту, на якому ПФ «Степаненко і К» будує довготривалі і взаємовигідні відносини з клієнтами і торговими партнерами.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Договірна ціна

Борона АГМ 2,4-20

Стан: Новий

Робоча ширина: 2,4 м


Київська область