ТОВ "Завод сільгоспмашин"

Царичанка, Дніпропетровська область

Продавець 9 місяців на Traktorist.ua
Оголошень: 4

Завод сільгоспмашин був заснований в 1999 році і має великий досвід у виробництві сільськогосподарської техніки. За цей час нами виготовлено понад 7000 сільгоспмашин, які успішно працюють в 21 країнах світу. Виробництво розташоване в місті Лубни Полтавської області та в Китайгороді Дніпропетровської області. Загальна площа виробничих площ - понад 37000 квадратних метрів, а територія перевищує 7 гектар. Завод має дилерську мережу в 8 країнах.

Заводом сільгоспмашин використовується найсучасніше обладнання - комплекси лазерного різання і високоточної гнучкі, плазмове різання, зварювальні роботи, верстати з ЧПУ і т.д. Ми здійснюємо повний технологічний цикл виробництва: від обробки металу до збірки і випробування готової продукції.

Виробництво сільгосптехніки здійснюється спільно з німецьким підприємством і під контролем німецьких фахівців.

Завод проводить активну дослідницьку діяльність в сфері сільгоспмашинобудування і має багато запатентованих розробок. Успішне поєднання багаторічного досвіду, найбільш сучасних технологій і інновацій дозволяє нам виробляти унікальну якісну сільгосптехніку, що працює з максимальною ефективністю.

Кожна виготовлена нами модель сільськогосподарських машин має ряд переваг перед технікою інших виробників.

Вся техніка заводу сертифікована на відповідність вимогам діючих технічних регламентів і стандартів Євросоюзу і України.

За виробництво інноваційних мобільних комплексів, що дозволяють виробляти ефективну післязбиральної обробки зерна з мінімальними витратами і без шкідливого впливу на природу і людей, завод нагороджений сертифікатом міжнародного конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних рішень в сфері зеленої економіки "Зелений імпульс. Green Chamber Award". Цей конкурс проводився Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Ми - єдиний в Україні завод, розробки якого були допущені до участі в цьому престижному міжнародному конкурсі.

На виставках АГРО2013 -2018 за успіхи в розвитку сільськогосподарського машинобудування та перемогу в конкурсі завод сільгоспмашин шість років поспіль визнаний кращим вітчизняним виробником сільгосптехніки і нагороджений золотими медалями. Ми також щорічно успішно беремо участь в інших виставках і отримуємо багато нагород. Ефективність виробленої заводом техніки підтверджена випробуваннями, проведеними в випробувальних центрах Євросоюзу і України.

Завод пропонує своїм клієнтам не тільки постачання високоякісного обладнання власного виробництва на вигідних умовах, але і гарантію, професійне сервісне обслуговування, технічну підтримку. Навіть через багато років успішної роботи виробленої техніки ми і наші дилери забезпечуємо оперативну діагностику несправностей і їх усунення. В наявності завжди є компоненти та запасні частини, які сприяють ремонту машин в найкоротші терміни.

Наша інноваційна техніка - інструмент, який оптимізує виробничі процеси в фермерських господарствах та аграрних компаніях. Наша чудова техніка, досвід і професійна підтримка партнерів - це те, що надасть Вам унікальні можливості для бізнесу в сільському господарстві. Ми впевнено дивимося в майбутнє і шукаємо нових дистриб'юторів, а також партнерів для спільного виробництва сільгосптехніки.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
123 000 грн

Розкидач мінеральних добрив ВІМ-3000 2019 р.

Об'єм бункера для добрив: 3000 л


Дніпропетровська область

246 000 грн

Розкидач мінеральних добрив ВІМ-3000ТТ 2019 р.

Об'єм бункера для добрив: 3000 л


Дніпропетровська область

180 000 грн

Зернонавантажувач ПЗМ-120 2019 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 5.8 м

Продуктивність т/год: 120 т/год


Дніпропетровська область

102 000 грн

Розкидач мінеральних добрив ВІМ-1500 2019 р.

Об'єм бункера для добрив: 1500 л


Дніпропетровська область