ПП "Агро Смап"

Горохів, Волинська область

Продавець 1 рік на Traktorist.ua
Оголошень: 200

Приватне підприємство «Агро СМАП» пропонує Вам вже добре зарекомендоване в Україні, якісне сільськогосподарське навісне обладнання відомих європейських виробників, яке виготовляється з врахуванням кліматичних та географічних особливостей нашої держави.
До Вашої уваги пропонуємо обладнання таких фірм, як Lemken, Huard, Gregoire Besson , John Deere, Claas, Welger, Massey Fergusson, TAD-LEN, Bomet, Agroplast, Warka та ін.. Інвентар, що ми пропонуємо призначений для експлуатації на всіх типах місцевості як рівнинної, так і ггірської. З 2009 року ПП «Агро СМАП» є представником польської компанії Krukowiak в Україні. У зв'язку з цим, пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання даного виробника. Використовуючи різноманітне навісне обладнання, можна виконувати будь які види як сільськогосподарьських робіт (оранка, передпосівна обробка грунту, посадка/копання картоплі, заготівля сіна, перевезення вантажів і т.д.) так комунальних та будівельних (прибирання снігу/сміття, розкидання піску/сумішей, копання ям/траншей, навантажувальні/перевантажувальні роботи, і т. д).
На сьогодні наша продукція представлена у багатьох регіонах України, але ми не зупиняємося на досягнутому, розширюючи та зміцнюючи дилерську мережу по всій країні, пропонуючі найкращу продукцію та найкращі умови для наших покупців.
Також будемо щиро вдячні за Ваші пропозиції з розширення лінійки нашої продукції та опцій в ній. 

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
35 000

Самохідний обприскувач M44D 3750 1998 р.

Стан: Б/в

Об'єм резервуара: 3750 л

Розмір штанги: 36 м


Волинська область