ТОВ "Компанія ЛАН"

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Продавець 2 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 5

«Компанія ЛАН» - провідна компанія у сфері продажу кобайнів CLAAS, обслуговування та ремонту іншої сільськогосподарської техніки, реалізації запасних частин. Мета, що була поставлена у 2004 році, а саме створення підприємства, яке було б відповідальним та надійним партнером у розвитку аграрного бізнесу, успішно втілюється уже більше десяти років.


«Компанія ЛАН» є надійним та постійним представником незаперечних лідерів в сфері виробництва:


кормозбиральних та зернозбиральних комбайнів CLAAS;

надійної ґрунтообробної техніки LEMKEN, AMAZONE, BEDNAR, SCHMOTZER, OPALL-AGRI;

високопродуктивних самохідних та причіпних обприскувачів HOUSEHAM;

а також компанії GEA Farm Technologies, яка є світовим лідером з виробництва доїльних залів, систем та засобів гігієни тварин.

Ми пропонуємо купити зернозбиральні комбайни CLAAS та грунтообробну техніку різних модифікацій, які задовольнять найвимогливішого покупця. Ця техніка показує високу якість роботи у всіх регіонах, де вона використовується.


Для кращого обслуговування наших партнерів регулярно проводяться навчання персоналу компанії в Україні та за кордоном. ТОВ «Компанія ЛАН» пишається своїми працівниками, які проходять сертифіковане навчання, а потім успішно застосовують здобуті навики в роботі.


Кожен партнер отримує кваліфіковані консультації щодо придбання техніки. Сервісні інженери не лише професійно здійснюють обслуговування, гарантійний та післягарантійний супровід, а й проводять навчання персоналу компанії покупця.


Усі запасні частини, що пропонує наша компанія виготовлені із високоякісних матеріалів, якість яких постійно перевіряється та контролюється незалежними європейськими експертами.


Для зручності роботи з нашими партнерами ми співпрацюємо з різними фінансовими установами та забезпечуємо придбання техніки нашими покупцями за найвигіднішими умовами.


У нас є найкраща техніка, обслуговування, оригінальні запчастини та умови, які потрібні Вам для ведення успішного аграрного бізнесу.


...Ми завжди на Вашій стороні!

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
приховано

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Договірна ціна

Зернозбиральний комбайн Tucano 470 2014 р.

Потужність номінальна: 326 / 240 к.с.


Тернопільська область

134 000

Зернозбиральний комбайн Tucano 320 2016 р.

Стан: Новий

Потужність номінальна: 190 / 140 к.с.


Івано-Франківська область

200 000

Колісний трактор Axion 950

Івано-Франківська область

60 000

Колісний трактор Arion 430 CIS 2017 р.

Івано-Франківська область

172 000

Колісний трактор Axion 920 2017 р.

Івано-Франківська область