АГРОМАКС ГРУП

  • Кількість оголошень: 11
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
Опис продавця

Компанія «АГРОМАКС ГРУП» почала свою діяльність в 2011 році. Назва компанії говорить сама за себе: «АГРО» - сільськогосподарський напрям, «МАКС» - досягнення максимально високих результатів діяльності.

Основні напрямки:

 - Продаж сіна шпагату і сітки;

 - Продаж оригінальних запасних частин до телескопічним навантажувачів Mаnitou;

 - Надання сервісу з ремонту та обслуговування навантажувачів;

 - Продаж нової і вживаної сільськогосподарської техніки (навантажувачі, прес-підбирачі, кормозмішувачі);

 - Продаж пакувальних матеріалів.

Компанія динамічно розвивається на аграрному ринку, постійно розширюючи спектр своїх послуг і лінійку запасних частин. Успішно працюємо з іноземними та вітчизняними виробниками.

«Ми дійсно пишаємося результатами нашої роботи. Нас вибирають за оперативність, якість послуг, що надаються, можливість звернутися до нас в будь-який час. Наші фахівці професійно виберуть потрібну вам техніку закордонних виробників, нададуть якісний сервіс і підберуть необхідні запасні частини. Ми продаємо якісний сіна шпагат виробництва Фінляндії, тестуємо його в господарстві, підбираючи індивідуально під ваш прес-підбирач. Наша команда - колектив фахівців з вищою аграрною освітою. Розуміючи проблеми аграріїв, ми намагаємося працювати на довірі. Запевняємо вас, що «Ваш успіх - разом з нами!» - Команда «АГРОМАКС ГРУП»

Оголошення продавця