ПП техніка

Україна

Продавець 1 рік на Traktorist.ua
Оголошень: 1

ПП «Техніка» є провідною компанією на ринку України, яка динамічно розвивається і стабільно займає протягом 10 років лідируючі позиції в сегменті продажів сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. Фахівці нашої організації надають кваліфіковану консультаційну допомогу з експлуатації сільгосптехніки на початковому етапі.

Спектр техніки, що поставляється охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Наша техніка - це відомі в Європі, США та світі марки John Deere, Claas, DMI, Manitou, Amazone, Oros, Geringhoff, Sunflower, Kuhn, Massey Ferguson, Great plains, Kleine, Kinze, CASE, Lemken, Kverneland, RABE.

Основним напрямком нашої діяльності є:

  • продаж сільгосптехніки б / в,
  • продаж запасних частин до техніки фірми Claas, Oros, Geringhoff,
  • надання послуг зі збирання врожаю зернових і олійних культур,
  • продаж зернових культур.

За високу якість обслуговування і конкурентноздатність ПП «Техніка» вручені громадські нагороди, такі як орден і диплом всеукраїнського конкурсу «Суспільне визнання». У загальнодержавному рейтингу підприємств агропромислового сектора економіки України за результатами 2012 - 2013 року обіймає 33 місце в ТОП-100 (золото) серед 1 076 підприємств Київської області.

Є активними учасниками всеукраїнських агровиставок України, за що відзначені дипломами та грамотами.

Запорукою високих результатів нашої діяльності є суворе дотримання договірних зобов'язань, орієнтація на потреби наших покупців, порядність і відкритість у веденні бізнесу. Ми відкриті для конструктивних переговорів, побудови продуктивної співпраці.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
приховано

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Договірна ціна

Зернозбиральний комбайн 9880 STS 2007 р.

Стан: Б/в

Напрацювання: 3200 м/г

Напрацювання на барабані: 2200 м/г


Київська область