ТОВ ТД "АГРОАЛЬЯНС"

  • Кількість оголошень: 49
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати email
  • Адреса:
    49041, Запорізьке шосе, 62а, Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Україна
Опис продавця

ТОВ «Торговий дім «Агроальянс» - успішна компанія, яка розвивається на сільськогосподарському ринку України більше 13 років і утримує лідируючі позиції в сфері продажів, фінансування, гарантійного та післягарантійного обслуговування імпортної с/г техніки.
  З 2001 року наша компанія є офіційним дилером техніки Case IH (США), і дистриб'ютором таких провідних світових виробників техніки, як: Flexi Coil (США), MX (Франція), Gregoire & Besson (Франція), Moresil (Іспанія), MaschioGaspardo (Італія), а з 2014 року ми відкрили овочевий напрямок - Miedema (Нідерланди), DEWULF (Бельгія). У 2015 було отримано дилерство по двигунах FPT.
  В даний час «Агроальянс» налічує близько 20 регіональних представництв, більш 40 мобільних, сервісних пунктів 6 виставкових майданчиків. Все це дозволяє нашій компанії не тільки забезпечити вітчизняного сільгоспвиробника повним комплексом технічних ресурсів для проведення сільськогосподарських робіт, а також надати господарствам вигідні умови обслуговування технічної бази.
  Важливим критерієм, при виборі постачальника техніки, є фінансові умови придбання. Компанія "Агроальянс" пропонує індивідуальні програми фінансування, які залежать від побажань і можливостей клієнта: від передоплати в розмірі повної вартості до надання техніки в кредит, лізинг або розстрочку. Крім того, наша компанія надає консалтингові послуги з підбору необхідної техніки для виконання повного циклу по вирощуванню сільськогосподарських культур. З урахуванням Ваших конкретних потреб і наявних можливостей, Вам поставляються всі необхідні компоненти технологічного забезпечення. На сьогоднішній день компанія "Агроальянс" займає лідируючі позиції за асортиментом продукції і якістю наданого сервісного обслуговування.
  У 2015 році компанія стала офіційним представником виробника дизельних двигунів FPT. Спільна співпраця з FPT Industrial дозволяє нам гарантувати не тільки бездоганну високу якість предствлених продуктів, оперативну поставку обладнання та витратних матеріалів не залежно від місця розташування обладнання і його функціонального призначення, а й повний комплекс послуг з технічного облуговування та ремонту силових агрегатів FPT Industrial.

Оголошення продавця