Агрофирма Добробут

Соколівське, Кіровоградська область

Продавець 3 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 0

C 2000 року основним напрямком діяльності нашого підприємства, є постачання, продаж, сервісне обслуговування зернозбиральних, кормозбиральних комбайнів і тракторів фірми CLAAS.

 

В процесі своєї діяльності наша фірма налагодила тісні партнерські відносини з багатьма фірмами і фермерськими господарствами Кіровоградської області.

 

З 2003 року наша фірма стала офіційним представником в Кіровоградській області німецької компанії CLAAS KGaA, на даний момент ми пропонуємо як нову, так і вживану сільськогосподарську техніку цієї компанії.

 

Нашим пріоритетним напрямком є ​​продаж комбайнів і тракторів в Україні. Зернозбиральні комбайни CLAAS Lexion, Claas Dominator, Mega відрізняються класичним німецьким якістю і прекрасною адаптацією до наших експлуатаційних умов.

 

Наша фірма включає в себе відділ продажів, відділ запасних частин і сервісний відділ. Менеджери відділу продажів, використовуючи фото і відеоматеріали допоможуть у виборі потрібної Вам сільськогосподарської техніки і розрахують її вартість згідно фінансових схем та термінів поставки.

 

Ми пропонуємо гнучку систему оплати при купівлі сільськогосподарської техніки на вигідних для Покупця умовах. Крім базової комплектації техніки можлива поставка додаткового обладнання за бажанням замовника. Ви можете купити трактори і комбайни Claas Лексіон, Claas мега на унікальних умовах. При покупці техніки наша фірма бере на себе гарантійне та післягарантійне обслуговування та забезпечує Покупця необхідною технічною документацією.

 

Склад фірми включає в себе запчастини до комбайнів CLAAS та іншій техніці більше 2000 найменувань, на суму понад 300 000 євро.

Фахівці відділу запчастин проведуть технічну консультацію по комплектації Вашої техніки.

 

Сервісний центр нашого підприємства надає наступні види послуг:

- консультації персоналу;

- сервісне обслуговування техніки Клаас;

 - гарантійне і післягарантійне обслуговування;

 - ремонтно-відновлювальні роботи, включаючи капітальний ремонт.

За бажанням замовника виїзна бригада проводить ремонтні роботи на місцях.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Немає результатів.