ЄВРОТЮК

  • Кількість оголошень: 143
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
Опис продавця

Кожному фермеру мріється зібрати хороший і багатий урожай зі своїх земель. Але тільки справжній господар знає, що посадити, обробити і зібрати щедрий урожай можна за допомогою сучасної техніки.

Сучасну і надійну техніку для сільського господарства пропонує www.evrotuk.com.ua. Тут Ви зможете вибрати тюковий і рулонний прес-підбирач, причіп-підбирач, кормозбиральний комбайн, а також кукурудзяну жниварку, зернову, дискову і кукурудзяну сівалки, роторну косарку, плуги, в тому числі і оборотні, а ще культиватори, розкидач мінеральних добрив, картоплесаджалку і багато різних машин та агрегатів.

Наприклад, будь-яке фермерське підприємство не обходиться без прес-підбирача (або, як його ще називають, тюкач, тюкарка, тюковалка, тюковщик, тюкователь). Ці багатофункціональні машини використовують для робіт під час заготівлі пресування маси.

Ці машини застосовуються в різних сферах сільського господарства. Але в якій би сфері Ви не завдавали собі клопоту, головними критеріями для вибору техніки є її надійність, висока продуктивність, зручність в експлуатації і маневреність.

Всім цим вимогам відповідають моделі техніки, представлені на сайті www.evrotuk.com.ua. Тут Ви знайдете різного роду сільгосптехніку таких відомих на весь світ виробників: New Holland, Claas, John Deere, Deutz-Fahr, Arobale, Rivierre Casalis, Sipma, Welger і ін.

Навіть якщо моделі, яку Ви шукаєте, немає серед пропозицій сайту, зателефонуйте за вказаним номером - і ми розглянемо можливість привезти необхідну модель під замовлення.

Филиалы и торговые площадки
Назва
Адреса
Контакт
Євротюк
Рівненська обл., м. Рівне
+38 (097) 170 6276
Євротюк
Запорізька обл., м. Токмак
+38 (067) 917 8564
Євротюк
Луганська обл., м. Сватове
+38 (099) 118 1160
Євротюк
Херсонська обл., м. Херсон
+38 (095) 595 6755
Євротюк
Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ
+38 (050) 766 0007
Євротюк
Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ
+38 (050) 734 9549
Оголошення продавця