Полетехніка

Запоріжжя, Запорізька область

Продавець 3 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 3

 

 

Компанія «Полетехніка»- один з лідерів сільськогосподарського ринку України з високими стандартамироботи, що забезпечують Ми займаємося благородною справою: вивчаємо,випробовуємо і впроваджуємо в наших умовах кращі світові розробки у сферісільського господарства; сприяємо розвитку аграрного сектора нашої країни,підвищуючи показники врожайності і таким чином забезпечуючи продовольствомсвітове співтовариство. 

Напрямки діяльності: 

- Поставка сільськогосподарської техніки, посівногоматеріалу, засобів захисту рослин; 

- Фінансування за оптимальною для клієнта схемою; 

- Консультаційна підтримка експертів-практиків упитаннях агротехнологій; 

- Повне післяпродажне супроводження таобслуговування. 

ПП «Полетехника-Сервіс» - це: 

Сервісний центр з найбільшим складом запчастин; 

Гарантійне і післягарантійне обслуговуваннятехніки; 

Продаж оригінальних запасних частин. 


Цінності нашої діяльності: 

- Надійні партнерські відносини з нашим клієнтом.НАШ КЛІЄНТ це для нас не просто покупець. Це - колега, досвід якого ми вивчаємоі ділимося своїми результатами. Це - партнер, робота з яким направлена врозвиток його сільгоспбізнесу. Саме на результат, на реальну, ефективнуспівпрацю зі своїми клієнтами орієнтована вся діяльність компанії. 

- Якісний, повністю адаптований до умов Українипродукт. Ми з упевненістю можемо сказати, що наші пропозиції - найоптимальнішісеред усіх існуючих. Ми не пропонуємо весь модельний ряд техніки або посівногоматеріалу від виробника, з яким працюємо, а вибираємо з нього тільки тіпозиції, які відповідають нашим вимогам і вимогам наших клієнтів. Крім цього,більшість техніки, яку ми поставляємо, замовляється нами на виробництві не вбазовій комплектації, а комплектується на заводах поруч вкрай необхідних, нанаш погляд, функцій. Серед інших постачальників техніки одного виробника нашаконкурентна перевага - саме в такому підході. Найбільш вигідна комплектаціятехніки - головне в прийнятті нами рішень. 

- Комплексні послуги найвищої якості. Наша сила -це професіоналізм, висока компетентність, досвід та знання. Ми - єдина команда,яка впевнена, що нездійсненних завдань немає. Наші якісні послуги - запорукаефективного розвитку бізнесу наших партнерів! ГОЛОВНА НАГОРОДА ЗА НАШІ ЗУСИЛЛЯ- ЦЕ РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НАШИХ КЛІЄНТІВ. 

Ріст і досягнення: 

22 травня 2006 - заснування Компанії «Полетехніка».Компанія відразу стала орієнтуватися на провідних виробників, забезпечуючи дляклієнтів високу якість обслуговування. 

До 2008 року Компанія стала офіційним дилером вУкраїні таких брендів, як New Holland, Case, BertHoud, Trimble, Great Plains таінших. Стартують продажі посівного матеріалу. Важливий акцент роботи компанії -орієнтація на розвиток. З кожним роком оновлюється лінійка брендів як зтехніки, так і по посівному матеріалу. Головним критерієм вибору стаємаксимальна відповідність техніки потребам українських сільгоспвиробників. 

До 2013 року компанія стала ключовим гравцемсільськогосподарського ринку країни, неодноразово нагороджувалася дипломом«Кращий дистриб'ютор» різних одиниць техніки, у тому числі від виробникаобприскувачів Berthoud - Диплом кращого дилера в світі протягом 4 років,нагорода "Імпортер року 2013" та інші. Відбувається змінаорганізаційної структури. Активно розширюється штат і мережа регіональнихпредставництв до 17 філій, вдосконалюється система навчання.

 

 

Контакти продавця

+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
120 000 $

Пневматична сівалка 2220 2016 р.

Дніпропетровська область

Договірна ціна

Зернозбиральний комбайн CR9.80 2015 р.

Стан: Новий

Потужність номінальна: 489 к.с.


Київська область

Договірна ціна

Колісний трактор T7.315 2015 р.

Київська область