Ливарний завод

  • Кількість оголошень: 41
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
  • Адреса:
    вул. Гагаріна, 17, Первомайськ, Миколаївська область, Україна
Опис продавця

 

Дочірнє підприємство «Ливарний завод» ТДВ «Первомайськдизельмаш» (скорочене найменування ДП "Ливарний завод") створено в 1998 р. на базі підрозділів ТДВ «Первомайськдизельмаш».

ДП "Ливарний завод" є найбільшим виробником чавунного литва в Миколаївській області. Пріоритетним напрямком є виготовлення машинобудівного литва з сірого СЧ-20, СЧ-25; високоміцного ВЧ-50; спеціальних чавунів.

ДП "Ливарний завод" являється лідером в сегменті вітчизняного виробництва котків польових. На сьогоднішній день освоєно і серійно виробляється 36 моделей котків польових.

Коток польовий - сільськогосподарське знаряддя для вирівнювання та ущільнення поверхневого шару грунту, дроблення і руйнування грунтових глиб, грудок і кірки.

Котки польові поділяють за типом поверхонь робочих органів на: зубчато-кільчаті, кільчато-шпорові, гладкі, комбіновані.

Вплив котка на ґрунт залежить від його маси, зовнішнього діаметру і форми робочої поверхні. Чим важче коток, тим на більшу глибину він ущільнює грунт.

Котки польові можна використовувати у вигляді однієї, двох і т. д. секцій в залежності від потужності трактора, з яким їх агрегатують.

Робочими органами секцій зубчато-кільчатих котків є кільця з ребордами (клинчасті кільця) і кільця з зубцями. Ці котки добре накочують грунт до і після посіву і обробляють грудки і брили після оранки.

Для ущільнення нижніх шарів і розпушування поверхневого шару ґрунту, вирівнювання поверхні, руйнування кірки і брил після оранки застосовують кільчато-шпоровий коток. Секції цього котка складаються з дисків з шипами, які обертаються з віссю.

Робочими органами секцій зубчато-шпорових котків є диски з шипами і кільця із зубцями.

Гладкі наливні котки мають циліндричні робочі органи з можливістю зміни маси котка шляхом наливу в порожнину циліндра необхідної кількості води.


Позначення котків прийнятому на підприємстві складається з:


1. Найменування типу робочих органів:

-КЗК (коток зубчато-кільчатий);

-ККШ (коток кільчато-шпоровий);

-КН (коток наливний);

-КЗШ (коток зубчато-шпоровий).


2. Ширини захвату: в метрах.


3. Модифікації: -01,-02,-03 і т. д. в залежності від діаметра і матеріалу (сталь, чавун) робочих органів.


4. Конструктивної особливості: П, ПМ, М, Н і т. д.


Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.


З повагою, директор ДП "Ливарний завод" - Л.С. Ганусяк.

 

 

Оголошення продавця