Агротехніка, Інк

  • Кількість оголошень: 18
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
  • Адреса:
    вул. Успенська, 40, Одеса, Одеська область, Україна
Опис продавця

Величезний асортимент. Наша компанія поставляє сільськогосподарську техніку і запчастини для сільськогосподарської техніки з США. Для себе, в роздрібний продаж, і під замовлення. Нам доступні всі найменування кращих світових брендів. Наша компанія спеціалізується в постачанні бренду John Deere - техніки і запчастин. Більше 90% завезеної нами техніки і запчастин - це Jоhn Deere або афтермаркет запчастини для John Deere.
Робота без посередників і сервіс.За рахунок того що наша компанія заснована в США, ми працюємо з усіма дилерами безпосередньо, без посередників. Завдяки цьому ми пропонуємо ціни нижче ринкових. Крім цього вся техніка проходить технічний огляд у дилера США перед відправкою замовнику!
Швидка доставка.Завдяки чітким, налагодженим контактам за роки роботи, ви можете бути впевнені, що своє замовлення ви отримаєте максимально швидко і наші ціни на перевезення і розбирання техніки будуть найнижчі представлених на ринку!
Оренда і послуги.Надаємо в оренду культиватори, сівалки, комбайни та трактори таких світових брендів як John Deere, Case, Kinze, Great Plains, DMI і т.д.! Ви залишитеся задоволені якістю нашої техніки, а прибирання буде проведена в термін і з найменшими втратами!

Оголошення продавця