Sunfloromash

Бердянськ, Запорізька область

Продавець 3 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 5

Виробничо комерційне підприємство «SunfloroMash» - це виробництво яке інтенсивно розвивається та спеціалізується на виробництві надійної сільськогосподарської техніки для збирання врожаю.
Наші фахівці відділу маркетингу проконсультують Вас з будь-яких питань і оптимально підберуть необхідну Вам техніку для комбайна або до зернової жатки. Виконання замовлення і доставка продукції здійснюється строго в термін згідно з договором поставки. Конструкторський відділ підприємства з багаторічним досвідом в сфері розробки сільськогосподарської техніки, самостійно розробляє креслення, що виготовляється, яка не має аналогів в Україні і країнах СНД, і постійно займається питаннями модернізації і поліпшенням продуктивності та якості нашої техніки.
Контроль виробництва продукції, що випускається постійно знаходиться під наглядом технічного відділу. Якісне виконання виготовлення деталей, фарбування і складання в готову продукцію, здійснюється досвідченими фахівцями на високоточному обладнанні. Метал і комплектуючі до продукції, що випускається, закуповуються у надійних вітчизняних та імпортних виробників, відповідно до Держстандарту і нормативним вимогам.
Вся продукція має відповідні документи і сертифікати відповідностей. Гарантія на випускається спектр продукції 2 роки. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
233 750 грн

Жатка для соняшника Sunfloro New-7,4 2016 р.

Стан: Б/в


Запорізька область

233 750 грн

Жатка для соняшника Sunfloro New-7,4 2015 р.

Стан: Новий


Запорізька область

11 475 грн

Ріпаковий стіл RapeFiore 2015 р.

Стан: Новий


Запорізька область

255 000 грн

Жатка для соняшника Sunfloro New-7,4 2017 р.

Стан: Б/в


Запорізька область

21 250 грн

Зернова жатка Ettaro 2015 р.

Стан: Б/в

Робоча ширина: 9 м


Запорізька область