Sunfloromash

  • Кількість оголошень: 5
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
Опис продавця

Виробничо комерційне підприємство «SunfloroMash» - це виробництво яке інтенсивно розвивається та спеціалізується на виробництві надійної сільськогосподарської техніки для збирання врожаю.
Наші фахівці відділу маркетингу проконсультують Вас з будь-яких питань і оптимально підберуть необхідну Вам техніку для комбайна або до зернової жатки. Виконання замовлення і доставка продукції здійснюється строго в термін згідно з договором поставки. Конструкторський відділ підприємства з багаторічним досвідом в сфері розробки сільськогосподарської техніки, самостійно розробляє креслення, що виготовляється, яка не має аналогів в Україні і країнах СНД, і постійно займається питаннями модернізації і поліпшенням продуктивності та якості нашої техніки.
Контроль виробництва продукції, що випускається постійно знаходиться під наглядом технічного відділу. Якісне виконання виготовлення деталей, фарбування і складання в готову продукцію, здійснюється досвідченими фахівцями на високоточному обладнанні. Метал і комплектуючі до продукції, що випускається, закуповуються у надійних вітчизняних та імпортних виробників, відповідно до Держстандарту і нормативним вимогам.
Вся продукція має відповідні документи і сертифікати відповідностей. Гарантія на випускається спектр продукції 2 роки. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Оголошення продавця