ТзОВ Фірма Габен

Київ, Київська область

Продавець 3 роки на Traktorist.ua
Оголошень: 5

Фірма "Габен" на сільськогосподарському ринку України працює більше 15-ти років і сьогодні є одним із найбільших національних дистриб’юторів з комплексного забезпечення сільськогосподарських виробників засобами захисту рослин, мінеральними добривами, насінням та сільскогосподарською технікою різного призначення.

За цей час ми зарекомендували себе надійним, порядним, серйозним, творчим і діловим партнером, про що свідчить довіра споживачів і високий авторитет у своїй сфері діяльності.
У 20-ти областях України знаходяться наші регіональні представництва, де Вам запропонують найвигідніші умови співпраці.

Великий асортимент, комплексне сервісне обслуговування, згуртований колектив досвідчених високопрофесійних фахівців-однодумців, які зацікавлені у прогресивному зростанні фірми – це основні складові, що сприяють зміцненню наших лідируючих позицій на ринку агрохімічної продукції України.

Наша, постійно оновлювана, пропозиція задовільняє найвибагливішого покупця від агронома-початківця до фермера-професіонала.
Особливу увагу ми приділяємо вирішенню нагальних проблем господарів у досягненні значно вищих, стабільних і якісних врожаїв, вирощуваних ними сільськогосподарських культур, бо твердо знаємо та переконані, що це наша спільна благородна хліборобська справа.

Наша команда систематично вдосконалює свій професійний рівень, іде в ногу з новітніми вимогами сьогодення, бере участь у міжнародних, регіональних, спеціалізованих виставках і семінарах, презентаціях та тренінгах.
Ми постійно є на пульсі динамічного агробізнесу та впевнено дивимось у майбутнє, тому запрошуємо Вас, сільськогосподарських виробників, до взаємовигідної плідної співпраці вже сьогодні.

Ми пропонуємо сучасні препарати провідних виробників: BASF, Bayer AG, Dow Agro Science, Du Pont, Syngenta, Monsanto, LifeScience, NewFarm, Chemtura, Sammit Agro, FMC, реалізуємо високоякісне насіння технічних культур німецької селекції від Lembke та овочевих культур найпопулярніших сортів від Zaden B.V., ХЗЗР, мінеральні добрива та насіння є доступні за ціною і завжди є в наявності на складах регіональних представництв фірми.

Для великих с/г підприємств і фермерських господарств залежно від об’ємів замовлень існує гнучка система знижок, а для господарів приватного сектора агрохімікати, насіння, грунтові субстрати, садово-городній інвентар і супутні товари реалізуються через мережу торгово-консультаційних центрів “Зелений світ”.

Поряд із офіційною дистриб’юцією ми надаємо такі види послуг:

- забезпечуємо агрономічний супровід вирощування с/г продукції;

- надаємо кваліфіковані поради щодо визначення індивідуальної потреби агрохімікатів і пестицидів з подальшим їх раціональним вибором для конкретного господарства;

- розробляємо, обґрунтовуємо і впроваджуємо оптимальні комплексні програми мінерального живлення та застосування ХЗЗР в залежності від конкретних грунтово-кліматичних та господарських характеристик господарства з вибором технології вирощування с/г культур;

- проводимо закупівлю та реалізацію вирощеної с/г продукції (зерно пшениці, ячменю, гречки, соняшнику, гороху, ріпаку) та виробленої готової продукції (борошно, крупи, цукор).

Ми готові у будь-який зручний для Вас час надати Вам консультацію і необхідну допомогу.
Звертайтесь і ми будемо Вам раді.

Контакти продавця

+380 Показати контакти
+380 Показати контакти
Показати email

Оголошення продавця


Вид техніки

Бренди

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Регіон

Фильтр
Договірна ціна

Пневматична сівалка 555

Стан: Б/в

Кількість рядів: 12


Львівська область

15 000

Причіпний обприскувач Atlantique 3200 2011 р.

Стан: Б/в

Об'єм резервуара: 3200 л

Розмір штанги: 24 м


Львівська область

Договірна ціна

Жатка для кукурудзи Corn Champion C 5 2018 р.

Стан: Новий

Кількість рядів: 8


Київська область

Договірна ціна

Причіпний обприскувач Atlantique 3200 2011 р.

Стан: Б/в

Об'єм резервуара: 3200 л

Розмір штанги: 24 м


Львівська область

Договірна ціна

Колісний трактор 8400 1999 р.

Львівська область