Lutsk-Agro

  • Кількість оголошень: 107
Контактна інформація
Зв'язатися з автором:
Показати контакти
Показати контакти
Показати email
  • Адреса:
    с. Піддубці, Луцьк, Волинська область, Україна
Опис продавця

Говорячи про сільське господарство, ми маємо на увазі, в першу чергу, вирощування зернових, овочевих, технічних, кормових, плодових і інших культур, що є джерелом виробництва продуктів харчування для людини, кормів для тваринництва і сировини для переробної промисловості, з метою задоволення життєво важливих потреб суспільства.

Поле - священне місце для хлібороба. Його не можна "трамбувати" необгрунтованими проходами машинотракторних агрегатів. Щорічна глибока оранка плугом руйнує біохімічні процеси, що протікають в ній, є причиною інтенсивного випаровування вологи і призводить до великих фінансових витрат.

Обробку плугом можна замінити обробкою дисковою бороною. Глибина посіву насіння будь-якої культури не повинна перевищувати 5-6 сантиметрів. Оптимальна глибина посіву становить 3-4 сантиметри. Після збирання врожаю звільнене поле повинно бути негайно оброблено плугом. Цю операцію не можна відкладати "на завтра".

Плуги, культиватори, борони, глибокорозпушувачами, конвеєри, водороздільники - все виготовлення сільськогосподарської техніки та запасних частин до неї виконується під безперервним контролем якості по відповідним світовим стандартам мірками.

Наш асортимент техніки забезпечує проведення всіх видів с / г робіт: підготовку грунту, посів, догляд за посівами, заготівлю кормів, збирання врожаю.

Звернувшись до нас Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і оптимальну пропозицію в рамках вашого бюджету. Діє гнучка система знижок.

Техніка, представлена на нашому сайті - це європейська якість, надійність і висока продуктивність при оптимальній ціні.

Назва компанії: Луцьк Агро

Контактна особа: Ігор

Ми знаходимося: Україна, Волинська область, Луцьк

Телефон: +380 (97) 926-17-95 Детальніше: http://lutsk-agro.prom.ua/

Оголошення продавця