Технології

Калібратор добрив Bogballe Free

28 Березня 2019 76

Розкидач мінеральних добрив Bogballe
Розкидач мінеральних добрив Bogballe
Bogballe

Bogballe Free — гнучкий додаток калібратор для управління GPS-контрольованим внесенням добрив по краю поля. Додаток запускається на стандартному планшеті Android як пристрій «підключи і грай». Додатково потрібна GPS-антена та бездротоий модуль Wi-Fi iZurf, підключеного до калібратора iZurf.

Картки внесення за допомогою GPS

Додаток калібратор Free включає можливість застосування змінних норм внесення, відповідно до розміщення на полі. Карти внесення з змінною нормою можуть бути засновані на картках урожайності, читанні датчиків через безпілотні літальні апарати, супутникові фотографії або зразки ґрунту.

Bogballe Free

Карта внесення заснована на форматі файлу Shape, оскільки більшість програм керування полями здатні обробляти ці типи файлів.

Серед багатьох переваг використання картографічних карт у сучасному сільському господарстві є здатність перерозподіляти мінеральне добриво для отримання найкращої урожайності шляхом збільшення чи зменшення кількості на основі потенціалу ґрунту та рослинництва. Це забезпечує більш однорідне зростання та більш рівномірний урожай для збору.

За допомогою Free можна також безпосередньо зв'язатися з датчиком урожайності, який вимірює потреби рослин. Цей спосіб дозволяє прогнозувати реальну потребу в азоті в режимі реального часу і одночасно автоматично регулювати розподільник для застосування оптимальної кількості.

Розкидач добрив Bogballe під час внесення

Повна документація

Після внесення на полі планшет надсилає електронний лист із звітом про роботу як документ, що визначає назву поля, кількість, робочу ширину тощо.

Одне гнучке рішення

Калібратор Free буде працювати на будь-якій марці або моделі трактора, що пропонує повну універсальність.Радимо почитати