Технології

Дрон з функцією внесення добрив Rauch CultiCopter

27 Березня 2019 95

Rauch CultiCopter
Rauch CultiCopter
pfluglos.de

Rauch CultiCopter — дрон з функцією внесення добрив.

За основу машини був узятий восьмироторний Agronator Octocopter діаметром 4 м та вагою 80 кг. Компанія оснастила дрон електричним розкидачем Draco з 50-літровим бункером (максимальна ємність 30 кг).

CultiCopter комплектується одразу двома літій-полімерними акумуляторами, тому час автономної роботи дрона досягає майже 40 хвилин, а повний цикл перезарядки забирає в два рази менше часу (20 хв.).

За словами розробника, якщо врахувати розмір пристрою (4 м в обхваті) і вага (80 кг), то модель можна сміливо називати одним з кращих рішень на ринку.

Rauch CultiCopter в роботі

Технічні характеристики:

  • Наявність бака для добрив з ємністю 50 літрів;
  • Максимальна вантажопідйомність до 30 кг;
  • Однодисковий розкидаючий механізм для розсіювання добрив;
  • Загальне охоплення території в радіусі до 50 метрів.

Практичне використання

За словами розробника, модель стала першою, яка знайшла дійсно комерційне застосування в сільському господарстві.

Завдяки своїй економічності, зручності використання і досить міцній конструкції дрон можна використовувати в «польових» умовах, причому експлуатаційні витрати на його обслуговування будуть значно нижче аналогічних показників сучасної наземної спецтехніки, яка виконує ту ж роботу.

CultiCopter в роботі

Переваги Rauch CultiCopter

  • Економічність. За рахунок роботи від електрики витрати на енергоносії стають значно нижче, та й екологія в результаті страждає набагато менше.
  • Маневреність. Простота управління і чутливість дозволяють обробляти навіть важкодоступні ділянки полів і розподіляти добрива максимально рівномірно по всій площі.
  • Стійкість. Завдяки значній вазі і великим габаритам машина протистоїть вітровому навантаженню і іншим непередбаченим обставинам, продовжуючи функціонувати в штатному режимі.

Бак для завантаження добрив обладнаний спеціальним дисковим механізмом, який з нуля розроблявся фахівцями компанії, це гарантує рівномірний розподіл розкиданого матеріалу і значну фінансову економію — кількість втрачених добрив зводиться до мінімуму.Радимо почитати