Технології

Система налаштування розкидачів добрив з кабіни трактора Amazone EasySet

25 Березня 2019 120

Amazone EasySet
Amazone EasySet
Amazone

Amazone EasySet — система, яка дозволяє оператору налаштовувати розкидачі добрив з кабіни трактора. Система була розроблена для модельного ряду дводискових розкидачів добрив ZA-M від Amazone.

За допомогою EasySet можна проводити електронне управління заслонками розкидача ZA-M. Так, натисканням кнопки можна закрити або відкрити обидві дозуючі заслонки на розгортковій стрічці. На клинах механізм має можливість задіяти заслонки справа та ліворуч незалежно одна від одної.

Світлодіодні лампи на EasySet показують, закриті чи відкриті заслонки. Додатково для кожної сторони окремо можна адаптувати норму внесення. Отвори заслонки відображаються на дисплеї. Таким чином, можна змінити норму внесення добрив під час руху в залежності від умов та потреб.

Розкидачів добрив Amazone ZA-M

За словами розробника, комп’ютерне управління ZA-M легко встановлюється на тракторі, для чого потрібен тільки один кабель. Якщо необхідно налаштувати пограничний розподіл Limiter, то для цього передбачений гідровихід подвійної дії. У цьому випадку положення Limiter буде відображатися на EasySet за допомогою світлодіодної лампи.

Модельний ряд розкидачів добрив ZA-M включає три базові моделі з об'ємом бункера 1000 л, 1200 л і 1500 л, який може бути збільшений за допомогою відповідних насадок до 3000 л.

Система комп’ютерного управління ZA-M EasySet дозволяє налаштовувати діапазон ширини захвату від 10 м до 36 м.Радимо почитати