Технології

Система індивідуальної інформації про здоров'я кожної корови Lely T4C TotalHealth

25 Березня 2019 64

Lely T4C TotalHealth
Lely T4C TotalHealth
informatorezootecnico.edagricole.it

Lely T4C TotalHealth — система індивідуальної інформації про здоров'я кожної корови. TotalHealth  це компонент T4C, спеціально створений для контролю всіх показників стану здоров'я корів.

TotalHealth-attentions

TotalHealth-attentions перший випущений компанією Lely компонент T4C TotalHealth. TotalHealth-attentions забезпечує фермерам додаткову підтримку при виконанні повсякденної роботи.

Якщо будь-яка корова потребує уваги, фермер відразу ж про це дізнаєтеся. Крім того, ви також дізнаєтеся причину її стану. Це дозволяє користувачу швидше вживати заходів саме там, де вони необхідні. Це сприяє поліпшенню здоров'я корів і, як наслідок, підвищенню продуктивності господарства.

TotalHealth-attentions

Поліпшення стану здоров'я корів і економія часу

Lely T4C дозволяє отримувати користь з усіх даних, що збираються доїльним роботом Lely Astronaut в процесі доїння. TotalHealth-attentions ще один крок у цьому напрямку: тепер такі дані використовуються для аналізу стану здоров'я кожної корови. На підставі результатів аналізу розраховується загальна оцінка здоров'я корови. У разі досягнення критичного порога в TotalHealth-attentions з'являється відповідне повідомлення.

Фермер завжди буде знати, яка корова насправді потребує уваги. В оцінці здоров'я корови також вказується причина того чи іншого стану. Це дозволяє вжити заходів негайно і цілеспрямовано. Наприклад, провести перевірку в системі управління для подальшого відділення корови або зовнішній огляд в корівнику.

TotalHealth-attentions можна безкоштовно завантажити в T4C Office або T4C InHerd.

Скачати в Google Play

Скачати в App StoreРадимо почитати