Технології

Рифлені ріжучі диски Amazone Minimum TillDisc

22 Березня 2019 109

Amazone Minimum TillDisc
Amazone Minimum TillDisc
amazone.ru

Amazone Minimum TillDisc — рифлені ріжучі диски, які встановлються на сівалки Cirrus від Amazone. При міжрядді 16,6 см диски, розташовані перед висіваючими сошниками, розрізають ґрунт, пожнивні залишки і наявні на полі рослини.

Як заявляє виробник, за рахунок рифлених дисків зменшується рух ґрунту в порівнянні з традиційною 2-рядною батареєю дисків. У проблемних зонах з підвищеною резистентністю і засміченістю (наприклад, лисохвіст польовий або метлюг) ці диски можуть представляти ефективну альтернативу, так як добре підходить для «мнимого посіву».

Cirrus 6003-2C з батареєю рифлених дисків Minimum TillDisc

По завершенні основного обробітку і заходів щодо захисту рослин після проростання падалиці зернових та бур'янів ґрунт перед майбутнім посівом більше не обробляється. Посів подальшої культури зміщується в бік вегетаційного спокою, тим самим, мінімізується ріст бур'янів.

При посіві рух ґрунту завдяки дискам Minimum TillDisc зводиться до мінімуму, а розпушування і зрізання відбувається тільки в зоні ідучих слідом висівних сошників з метою придушення повторного проростання бур'янів.

При формуванні «зелених містків» для ефективного контролю бур'янів і ерозії диски Minimum TillDisc також виступають в якості екстенсивних інструментів. Тільки в зоні сошників розрізаються пожнивні залишки, відмерлі або живі рослини для подальшого посіву за допомогою висівних дискових сошників. Також при формуванні кормових сумішей можна таким методом посіяти додаткову культуру або мінімізувати шкоду від вимерзання.

Amazone Minimum TillDisc

Застосування дисків Minimum TillDisc дозволяє в сухих умовах проводити смуговий водозберігаючий обробіток, оскільки висіваючими сошниками безпосередньо обробляються тільки смуги.

При вологих і липких ґрунтах рифлені диски Minimum TillDisc захоплюють і піднімають на поверхню ґрунту менше грудок, ніж звичайні диски. Із застосуванням Minimum TillDisc Cirrus, до того ж, стає більш дієвою комбінацією, що позитивно впливає на витрату палива.Радимо почитати