Технології

Система рециркуляції лінії обприскування Kverneland iXflow-E

21 Березня 2019 221

Kverneland iXflow-E
Kverneland iXflow-E
ru.kverneland.com

Kverneland iXflow-E — система циркуляції для навісних обприскувачів з електричним керуванням форсунками. Відбувається вільна циркуляція хімікатів, які повертаються назад в бак, як тільки обприскування припиняється.

Це означає, що хімікати не осідають в шлангах, немає забивання форсунок, і хімікати не стікають по штанзі, навіть коли вона знаходиться у вертикальному положенні. Кожна секція знаходиться під тиском з обох кінців по лінії обприскування, тому оператор може миттєво почати роботу без втрати тиску.

Kverneland iXflow-E

Система iXflow-E доступна для всіх навісних обприскувачів iXter B в комбінації зі штангою HC 24-30 м і максимальною кількістю секцій 15. З такою лінійкою оператору легко визначити кількість і розмір секцій, які краще підходять їхнім потребам.

Комбінація функцій IsoMatch Geocontrol і GPS дозволяє оператору зменшити споживаний витрата хімікатів і мінімізувати зону перекриття для підвищення якості врожаю і економії витрат.

Все це дозволяє встановити ще більшу швидкість потоку, тому що він не залежить від довжини секції, немає втрат тиску, яке однакове по всьому секціях.

Навісний обприскувач від Kverneland в роботі

Система iXflow-E повністю сумісна з функцією автоматичної професійного чищення і полоскання iXclean Pro. Рідина не повертається бак щоб уникнути попадання на поле.

 Радимо почитати