Технології

Система приводної вісі з електричним приводом Fliegl Power DriveElect

20 Березня 2019 222

Fliegl Power DriveElect
Fliegl Power DriveElect
fliegl-agrartechnik.de

Fliegl Power DriveElect — приводна вісь для напівпричепа з електричним приводом.

Знімання струму і привід вісі: привід здійснюється через штепсельну розетку на тракторі, захищений електричний кабель і електродвигун з регульованим крутним моментом, який підлаштовується під будь-яку швидкість.

За словами виробника, Power DriveElect має при використанні на практиці цілий ряд явних переваг: довкілля страждає менше, а економічна ефективність транспортних засобів збільшується, роботи з транспортування можна виробляти в найважчих умовах.

Схема Fliegl Power DriveElect

Навколишнє середовище та економічна ефективність

Значно вища ефективність електроприводу і хороша тяга завдяки більшому навантаженню на приводную вісь напівпричепа Power DriveElect дозволяють економити паливо, а отже і енергію. В результаті відбувається менше викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Витрати на паливо падають. Таким чином, корисувачі можуть вирішувати одночасно, і екологічні, і економічні завдання. За словами розробника, перевагою є і той факт, що в майбутньому можна буде транспортувати важчі вантажі, використовуючи менш потужні трактори, оскільки приводная вісь з електричним приводом Power DriveElect підтримує тягу. Потреба в фронтальних і осьових противагах тракторів теж відпадає.

Fliegl Power DriveElect

Дана, спрямована в майбутнє концепція приводу, підходить не тільки для осей. Різні споживачі енергії на напівпричепі, які зараз приводяться в рух за допомогою механічного або гідравлічного приводу, можуть і повинні використовувати в майбутньому привід електричний. Сучасні електродвигуни миттєвим крутним моментом і високою енергоефективністю.

Маса корисного навантаження приводної вісі забезпечує достатнє і рівномірне тягове зусилля автопоїзда в цілому. На вулицях і перш за все в складних польових умовах, на польових дорогах, при розвантаженні в силосних траншеях ця опція сприяє оптимізації робіт з транспортування.

Система Fliegl Power DriveElect

Використання більш легких і менш потужних тракторів і причепів одночасно оптимізує співвідношення корисна маса і загальна допустима маса автопоїзда. На тонну вантажу, що перевозиться енерговитрати теж значно знижуються.

Крім того, приводна вісь Power DriveElect значно зменшує відносне ковзання шин трактора, завдяки цьому зменшується ущільнення ґрунту, а шкідлива цибулина напруг ґрунту не досягає великої глибини.

Економічна і безпечна робота

Як додає виробник, роботи з транспортування тепер можна здійснювати навіть в найважчих умовах ще довше. Крім того, ряд поїздок, завдяки більшому завантаженні транспорту можна заощадити. Це в, в свою чергу, позитивно впливає і на строки виконання робіт, і на виробничі витрати.

Установка спеціального інтегрованого датчика ковзання робить ще більш ефективним транспортування і полегшує управління віссю. Крім усього іншого Power DriveElect значно підвищує бічну стійкість автопоїзда. Причепи набагато рідше зісковзують. Небезпека перекидання знижується.Радимо почитати