Технології

Навігаційний автоматичний робот для знищення бур'янів Naïo Oz

19 Березня 2019 157

Робот Naïo Oz
Робот Naïo Oz
Naïo

Naïo Oz — навігаційний автоматичний робот, який призначений для ефективної прополки бур'янів. Тобто, Oz — автономний багатофункціональний електротрактор, який сапає грядки і прибирає бур'яни, а також скорочує використання хімічних препаратів в сільському господарстві, оскільки позбавляється від сторонньої рослинності механічним способом.

Крім цього, робот Oz може бути використаний як для збору, так і для транспортування врожаю. Oz функціонує як самохідний роботизований інструмент.

Naïo Oz на полі

Робот може самостійно переміщатися між рядами за допомогою камери і лазерної системи управління. Oz вміє розпізнавати різні види культур. І самостійно переїжджає на іншу ділянку після усунення бур'янів.

Ширина робота — 40 см, довжина — 70 см. За 4 години робот Oz встигає обробити 48 рядів по 100 метрів кожен.

Також, крім аграрних операцій, робот може виконувати функцію вантажівки. Слідом за фермером він буде перевозити невеликий вантаж, наприклад, шланги для поливу або інше робоче приладдя. За словами розробника, завдяки роботу Oz, фермер заощадить не тільки час, а й гроші.

Продажі Oz почалися ще в 2013 році. Але крім цього, роботи активно здаються в оренду, щоб ознайомити споживачів з новою лінійкою товарів і виправити виявлені в процесі використання недоліки. Вартість оренди залежить від конфігурації і становить від $ 315 до $ 475 в місяць.Радимо почитати