Технології

Система підйомного накриття причепа Fliegl Toplift

15 Березня 2019 54

Fliegl Toplift
Fliegl Toplift
fliegl-agrartechnik.de

Fliegl Toplift — система підйомного накриття причепа, яке призначено для захисту будь-яких вантажів, які перевозяться. Накриття розділено на дві поздовжніх половинки. Вони можуть відкриватися на обидві сторони і закриватися за лічені хвилини.

З відкинутим накриттям причіп можна завантажити і закрити з набагато більшим насипним конусом, в порівнянні з традиційним тентом.

Зайвий матеріал вже не треба прибирати вручну для того, щоб закрити зсувний тент і захистити від дощу продукт. Крім того, матеріал, з якого виготовляється тент повинен бути досить гнучким. Однак він в той же час, за досвідом багатьох підприємств, що використовують такі системи, часто рветься і швидко зношується, що обумовлює додаткові витрати.

Toplift оснащено міцним брезентом, обидві половинки накриття утворюють перекриття, завдяки чому, накриття стає абсолютно непроникним навіть при сильному дощі. Довжина конструкції може досягати 12 м, завдяки міцній поздовжній конструкції даху і посиленого, закріпленого заклепками полотна.

Завантаження причепа Fliegl оснащеного системою Toplift

Встановлене на поздовжніх сторонах причепа підйомне устаткування абсолютно не заважає при навантаженні. Протягом 10 секунд накриття може бути повністю відкрито або закрито.

Це допомагає економити дорогоцінний час, перш за все при раптових дощах і зливах з градом. Механізаторові не доведеться виходити з трактора і вручну розкладати роликовий тент, який на практиці до того ж постійно злипається і перекошується. Таким чином можна уникнути нещасних випадків.

Система Toplift складається з двох поздовжніх половинок. За допомогою гідравліки вони відкривається і закривається за кілька секунд. Причепи можна завантажувати з насипним конусом, а потім безперешкодно закривати, на відміну від причепів зі тентами.Радимо почитати