Технології

Перевантажувальна стрічка для картоплі Fliegl Pom-Over

14 Березня 2019 46

Fliegl Pom-Over
Fliegl Pom-Over
fliegl-agrartechnik.de

Fliegl Pom-Over — перевантажувальна стрічка для картоплі. Pom-Over використовується при переході з ріллі на дорогу.

Картоплекопач збирає картоплю і перевантажує її на причіп-вагон ASW. Коли напівпричіп наповнюється, він перевантажує картоплю на польовий край через Pom-Over на вантажний автомобіль, який виконує подальше транспортування.

Великий плюс до ефективності полягає в запобіганні переривань. При процесі перевантаження картоплекопач може працювати постійно і без непотрібних пауз.

Перевантажувальна стрічка Pom-Over в роботі

Перевантажувальну стрічку Pom-Over можна встановити на напівпричіп-вагон ASW Fliegl, він приводиться в рух трактором за допомогою Load-Sensing.

Центральна одиниця управління (пульт управління) знаходиться на бічній стороні Pom-Over; опціонально так само є радіоуправління. Допомога 4-х гідравлічних можливостей складання Fliegl Pom-Over можна позиціонувати індивідуально.

Висота перевантаження поступово варіюється приблизно від 3 до 4,5 м. Точне регулювання запобігає занадто великій висоті падіння — таким чином картопля уникає пошкоджень.

Під час перевантаження Fliegl Pom-Over очищає картоплю від частинок ґрунту. Чотири очисних валика звільняють урожай від земляних залишків. Конвеєр, через який картопля переміщається по одному, розрахований спеціально для збору врожаю картоплі — відстань планок в 22 мм забезпечує хороше транспортування і прохідність плодів.

Fliegl Pom-Over під час збирання картоплі

Fliegl серійно оснащує Pom-Over фарами для гарного освітлення при роботі і адаптером для автонавантажувача. Опціонально доступна також камера відеоспостереження, щоб безпосередньо контролювати перевантаження з напівпричепа-вагона ASW на Pom-Over. Також опціонально доступний конвеєр для моркви з відстанню планок в 12 мм, пристосований для перевантаження моркви.

Fliegl Pom-Over може бути вбудований в усі напівпричепи-вагони ASW Fliegl довжиною від 7,10 м (ASW 271 Gigant). Це розширює спектр використання напівпричепів Fliegl ASW, який також може бути дообладнуваний.

Перевантажувальна стрічка Pomover

За словами розробника, перевантажувальна стрічка Fliegl Pom-Over є не тільки частиною пазла в процесі збору врожаю, а й поворотним моментом і основною ланкою процесу перевантаження. Збір картоплі з допомогою Pom-Over підвіщує темп і ефективність врожаю.Радимо почитати