Технології

Додаток відстеження даних по врожайності John Deere Bale Mobile

28 Лютого 2019 41

John Deere Bale Mobile
John Deere Bale Mobile
deere.com

John Deere Bale Mobile — додаток, який дозволяє спеціалістам з кормозаготівлі отримувати детальну інформацію, підвищувати продуктивність, визначати характеристики тюків та відстежувати дані по врожайності для полегшення прийняття рішень.

Завдяки додатку Bale Mobile виробники можуть зафіксувати врожайність та інші відповідні дані про сіно. При використанні в комбінації з великими тюковими прес-підбирачами John Deere серії 1 (моделі L331 чи L341), оснащеними додатковими датчиками вологості та ваги, додаток переробляє дані про вологість та вагу в корисну інформацію для тюкування, завантаження та загального управління фермою.

За словами розробника, оператори тракторів можуть бачити свою інформацію майже в режимі реального часу, поки Bale Mobile вносить дані про тюкування. В додатку оператори можуть на окремі тюки ставити додаткові примітки, які полегшують сортування і дозволяють робити більш продумані рішення на ходу.

Скріншот додатку John Deere Bale Mobile

Після завершення процесу тюкування, подається загальна інформація про вагу рослинної маси, кількість тюків та дані про загальний рівень вологості. Коли виробник завантажує машини або переміщує тюки, додаток надає йому агрономічні дані про них для відповідного планування.

Наявність цієї інформації спрощує сортування тюків за рівнем вологості, вагою та наявністю консервантів. Якщо в деяких тюках висока вологість або багато бур’янів, то виробник може швидко відділити їх від загального стогу.

Bale Mobile також дозволяє виробникам віддалено переглядати інформацію про рівень вологості та вагу тюків у кожного рулонного прес-підбирача, який працює в полі, використовуючи iPad або планшет.

Звіт з поля надає інформацію по врожайності, яка допомагає виробникам приймати правильні агрономічні рішення, коли мова йде про внесення добрив, полив або підсів.Радимо почитати