Технології

Джойстик управління трактором John Deere CommandPRO

27 Лютого 2019 103

John Deere CommandPRO
John Deere CommandPRO
deere.co.uk

John Deere CommandPRO — джойстик управління трактором, функціональність якого дозволяє одним рухом керувати швидкістю трактора, від максимальної до нуля, а за допомогою функції ходозменшувача можна керувати швидкістю від 0 до 2 км/год.

Джойстиком та педалями можна користуватися одночасно, і немає необхідності в зовнішньому джойстику для ISOBUS, оскільки оператор може одночасно управляти функціями трактора та ISOBUS.

На сьогодні джойстик John Deere CommandPRO доступний для всіх середніх та маленьких тракторів серії 6R. З системою CommandPRO флагмани 6230R та 6250R, представлені в кінці 2016 року, встановили нові стандарти для тракторів John Deere.

За словми розробника, цей джойстик відкриває нові грані ергономічності та універсальності. Одного натиску достатньо для досягнення максимальної швидкості, а 11 запрограмованих кнопок відповідають за зчіпку, ВВП, клапани SCV, елементи управління AutoTrac та ін.

Джойстик CommandPRO буде доступний на більш широкому діапазоні тракторів серії 6R в комбінації з трансмісією AutoPowr. Обидві функції входять в стандартну комплектацію в моделях 6R Ultimate Edition. CommandPRO можна замовити в комбінації з 4600 CommandCenter або з 4200 CommandCenter.Радимо почитати