Технології

Система автоматизації процесу збирання культур New Holland IntelliSense

16 Січня 2019 140

New Holland IntelliSense
New Holland IntelliSense
agriculture1.newholland.com

New Holland IntelliSense — система автоматизації процесу збирання культур, яка дозволяє комбайну реагувати кожні 20 секунд, обираючи найкращу дію з 280 мільйонів можливих. Цією системою оснащується лінійка комбайнів New Holland CR Revelation.

Для реалізації технології IntelliSense був розроблений перший датчик навантаження зерноочистки і, разом з камерою нового покоління Grain Cam та електрично регульованими лопатками ротора (IntelliSense може здійснювати регулювання настільки швидко, наскільки це необхідно).

New Holland CR Revelation оснащений системою IntelliSense

Чотири режими

Оператори можуть обрати чотири стратегії водіння, що відповідатимуть їхнім конкретним вимогам, на інтуїтивно зрозумілому дисплеї.

  • Мінімум втрат, рахується кожна зернина;
  • Найкраща якість зерна, коли підходить тільки найкраще;
  • Максимальна пропускна здатність, коли потрібно швидко виконати роботу;
  • Фіксованість всюди, коли рівномірність є основною задачею.

Ці робочі режими можна в подальшому підлаштовувати під конкретні умови збирання. Крім того, після активації система залишається ввімкненою і продовжує збирати дані протягом всього сезону.

Комбайн New Holland в роботі

Продуктивність протягом дня

Випробування показали, що технологія IntelliSense показує відмінну продуктивність протягом тривалого робочого дня, навіть порівняно з найдосвідченішими операторами.

Система здійснює перевірку кожні 20 секунд і обирає найоптимальніший порядок дій з 280 мільйонів можливих.

Гнучкість до різних культур

Від маленьких зерен до кукурудзи і бобових, технологія IntelliSense працює з різними культурами та допомагає підвищити їхню урожайність.

 Радимо почитати