Технології

Вакуумний висівний апарат точного висіву Precision Planting vSet

26 Листопада 2018 424

Precision Planting vSet
Precision Planting vSet
precisionplanting.com.ua

Precision Planting vSet — вакуумний висіваючий апарат точного висіву, який дозволяє підвищити точність висіву всіх культур, особливо соняшнику, з мінімальною кількістю двійників і пропусків при рівній відстані між рослинами в рядку.

Вакуумні висіваючі апарати точного висіву від Precision Planting призначені для переобладнання сівалок з механічними пальчиковими висівними апаратами, для заміни зношених висівних апаратів або вакуумних висівних апаратів низької якості, які погано висівають соняшник.

Привід висівного апарату може залишитися, як механічний ланцюгового типу, так і замінений на сучасний електропривод для ще більшого поліпшення точності висіву.

За словами розробника, після переобладнання сівалки, значно підвищиться якість висіву, особливо соняшнику, який дуже вимогливий до конструкції висівних апаратів.

Висіви з системою vSet та без

Переваги системи vSet

  • Дозволяють висівати широке розмаїття насіння різних розмірів і форм з високою точністю;
  • Посів різних видів насіння відбувається за допомогою простої зміни диска;
  • Дозволяють працювати в більш широкому діапазоні швидкостей;
  • Мають більш низький знос і менше витрат на технічне обслуговування.

Сьогодні нова вакуумна висівна система vSet пропонує користувачам звичайних механічних висівних апаратів поліпшену cингулярність, більше зручності, більший термін служби і велику гнучкість у використанні насіння. Це можливо за допомогою переобладнання старої механічної сівалки на сучасну сівалку вакуумного типу.

Для установки нової системи vSet на існуючу механічну сівалку монтується гідравлічна вакуумна система, яка забезпечує вакуум необхідний для кожної секції. Ця система включає в себе гідромотор, крильчатку і повітроводи для кожної секції. Кожен ряд сівалки обладнується вакуумним висіваючих апаратом vSet.

Precision Planting vSet на сівалці John Deere

Зі слів роробника, його конструкція проста і надійна. Перш за все міцний пластиковий корпус, що складається з двох частин, які роз'єднуються вручну, без застосування будь-яких інструментів. Усередині корпусу розташовуються елементи, які і забезпечують якісний висів, а саме:

• Висівний диск, виготовлений з полікарбонатного сплаву, що забезпечує високу стійкість до зношування. Диски діляться на однорядні і дворядні, в залежності від висіваючої культури (кукурудза, соняшник, соя). Зміна диска відбувається також вручну. Необхідно просто зняти фіксуючий шплінт. Поглиблення навколо отворів диска забезпечують відведення пилу, яка може накопичуватися всередині висівного аппарата.

Приклад встановлення системи

До висівного апарату можливе підключення системи електроприводу кожного ряду:

• П'ятидольний пружинний сінгулятор призначений для видалення зайвих зерен з диска і забезпечує розташування на кожному отворі рівно однієї насінини. Він не вимагає регулювання за розміром насіння і підтримує постійний контакт з диском. Користувач може легко замінити сингулятор, щоб відповідати різним культурам.

• Виштовхувач з підпружиненим роликом містить фрагменти для затикання отворів в диску. Це допомагає виштовхувати насіння з диска в разі забивання. Він встановлюється в потрібне положення і може швидко змінюватися, щоб відповідати дискам. Екстрактор підбирається відповідно диску (однорядний або дворядний).

Precision Planting vSet на сівалці John Deere під час посіву

• Невелика вакуумна порожнина, в поєднанні з невеликим корпусом, забезпечує зниження потреби в вакуумі, що супроводжує більш високу ефективність випуску насіння.

• Заслінка на вході дозволяє управляти величиною ємності для поступания насіння різних типів культур.

• Привід диска, відповідає існуючим системам ланцюгового приводу на сівалках John Deere 7000, 7200 і 2000, Kinze 3000, Kinze EdgeVac.

За матеріалами precisionplanting.com.ua.257 000 грн
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати