Технології

Система роторів валкувача Pottinger TopTech Plus

12 Листопада 2018 37

Pottinger TopTech Plus
Pottinger TopTech Plus
poettinger.at

Pottinger TopTech Plus — система роторів валкувачів компанії Pottinger. Компанія пропонує великий діаметр бігових доріжок до 420 мм та відстань між опорними точками тримача граблин до 900 мм. За словами виробника, ці властивості надають тримачам високу стабільність та мале навантаження на точку опори.

Бігова доріжка може плавно регулюватися в залежно від кількості корму та умов збирання. Привід ротора працює в рідкому мастилі та не вимагає технічного обслуговування.

TopTech Plus

Пилозахищений блок управління

Немає необхідності в поповненні мастильних матеріалів. У TOPTECH PLUS не має проблем з герметичністю та не потребує перевірки або заміни оливи.

Надійність в експлуатації та довговічність

Як повідомляє компанія, великий діаметр бігової доріжки та маленький кут ведення забезпечують ергономічний вихід граблин з валка. Сталеві напрямні ролики, які не потребують технічного обслуговування, міцні розподільні вали та велика відстань між опорними точками тримачів граблин гарантують високу стабільність та мінімальне навантаження на втулки. Втулки тримачів граблин не потребують технічного обслуговування.

Міцний профільний тримач граблин відрізняється особливою стійкістю до перекручування та згинання. Чисте згрібання забезпечують від 10 до 15 тримачів граблин на ротор в залежності від робочої ширини. Для меншої транспортної ширини чи висоти при постановці на зберігання тримачі граблин можуть зніматися.

Процес заміни граблин

Зручна в обслуговуванні роторна техніка

При пошкодженнях всі кріплення тримачів граблин можна замінити швидко та просто. Розподільний вал разом з напрямними роликами можна демонтувати з втулки ротора, послабивши всього два болти.

Особливості:

  • Жодних проблем з витіканням мастила;
  • Швидка готовність до роботи за декілька хвилин.Радимо почитати