Технології

Система трьох високоточних автономних роботів для роботи в полі Challenge Centeol

19 Жовтня 2018 38

Challenge Centeol
Challenge Centeol
AgreenCulture

Challenge Centeol — система трьох високоточних автономних роботів, які можуть культивувати, сіяти і доглядати поле кукурудзи площею 50 га. Головною метою проекту під назвою Challenge Centeol, який очолює компанія AgreenCulture, є скорочення плужної підошви, дбайливий догляд за ґрунтом, збереження врожайності і скорочення витрат.

Роботи Challenge Centeol створені командою AgreenCulture у партнерстві з KuhnDupont Pioneer та Ausy. Вага одного складає 300 кг.

Техніка працює від дизельних двигунів. Роботи пересуваються за рахунок двох гусениць, що дозволяє звести до мінімуму тиск на ґрунт.

AgreenCulture Challenge Centeol

Для роботів були розроблені спеціальні культиватори. Всі машини були оснащені RTK-системами, які при роботі дозволили досягати десяти міліметрової точності.

Три роботи працювали одночасно на одному і тому ж полі. Перший вніс добриво, працюючи з картами аналізу ґрунту, аби визначити необхідну потребу для кожної частини поля. Інші два роботи проводили сівбу. Швидкість сівби склала близько 8 км/год.

Наразі для роботів розроблено п’ять різних агрегатів для роботи у цілодобовому режимі. Збір врожаю — єдина робота, яка в подальшому потребуватиме втручання людини.

AgreenCulture Challenge CenteolРадимо почитати