Технології

Калібратор розкидання добрив Bogballe Zurf

17 Жовтня 2018 26

Bogballe Zurf
Bogballe Zurf
technikazerno.com

Bogballe Zurf — калібратор, який призначений для регулювання норми розкидання добрив, встановлює залежність норми розкидання від швидкості руху, що збільшує продуктивність, так як швидкість руху може бути оптимально адаптована під польові умови.

Робота калібратора

Перед початком роботи, за 30 секунд проводиться калібрування. Як альтернатива, можна внести значення з таблиці розкидання. Натисканням кнопок +/- під час розкидання, можна збільшити або зменшити норму витрати в процентному співвідношенні. Після завершення польових робіт окремі польові записи можна зберегти, щоб потім перенести на комп'ютер і відобразити в таблицях Excel.

Ведеться облік норми внесення добрив (кг/га), сумарною площею розкидання (га) і сумарною кількістю добрив (кг), використаних на кожному конкретному полі.

За допомогою персонального комп'ютера, можна підготувати повний план польових робіт використовуючи програму ZURFcom, за допомогою USB носія її можна перенести в калібратор. За допомогою програми ZURFcom також можна завантажувати таблиці розкидання прямо з бази даних добрив в калібратор Zurf.

Розкидач мінеральних добрив Bogballe

Переваги використання калібратора 

  • перемикання з режиму звичайного розкидання на розкидання по поворотній смузі, яке здійснюється безпосередньо з водійського місця (опція);
  • вбудована система контролю і тривоги, яка попереджає відмови і збої;
  • регульована норма витрати за допомогою клавіш "+/-";
  • підключення до GPS і іншим додатковими системами внесення;
  • зручне і зрозуміле для користувача меню;
  • можливість оновлювати програмне забезпечення через інтернет збереження даних на комп'ютері.Радимо почитати