Технології

Технологія програмованого упакування тюків IntelliWrap від Kuhn

27 Травня 2017 189

Процес упакування тюка з допомогою системи Kuhn IntelliWrap
Процес упакування тюка з допомогою системи Kuhn IntelliWrap
kuhn.com

Kuhn IntelliWrap — технологія, яка являє собою програмований спосіб упакування тюків. IntelliWrap використовує складну електроніку та гідравліку, щоб контролювати процес обгортання і безперервно контролює перекриття плівки.

Одна з ключових характеристик системи IntelliWrap полягає в тому, що вона дозволяє заздалегідь вибрати кількість шарів плівки без будь-яких розрахунків.

Принцип обмотування тюка з допомогою технології Kuhn IntelliWrap

Завдяки технології IntelliWrap оператор самостійно регулює кількість необхідних шарів плівки (4, 5, 6, 7, 8, 9 ...) в терміналі з кабіни трактора, а система IntelliWrap автоматично синхронізує цей запит до різних за розміром тюків.

3D обгортання тюків

Ще однією відмінною рисою технології IntelliWrap є 3D обгортання тюків. 3D обгортання є інновацією, що забезпечує накладення натягнутої плівки на круглі тюки. Основною рисою процесу 3D обгортання є можливість більш рівномірного і ефективного розподілу загальної кількості плівки по всій поверхні тюка.

На початку процесу обгортання плівка наноситься на тюк звичайним одноразовим горизонтальним обгортанням. Після того, як переднатягувачі переходять в горизонтальне положення на обгортковому столі, обертається тільки сам тюк.

Покривається циліндрична поверхня тюка. Це дозволяє видалити більше повітря, а також забезпечує збереження форми тюка навіть після тривалого зберігання.

Після покриття всієї циліндричної поверхні тюка переднатягувачі повертаються в своє початкове вертикальне положення. Поворотний стіл і преднатягувачі продовжують обертання, наносячи залишки плівки для повної обгортки тюка.Радимо почитати