Технології

Ніж посівного комплексу Case IH Precision Placement Knif

20 Вересня 2018 75

Case IH Precision Disk 500DS
Case IH Precision Disk 500DS
Case IH

Case IH Precision Placement Knif — ніж, який за один прохід розміщує насінину на 2,5 см вище і 2,5 см вбік від добрива та встановлений на посівних комплексах Precision Disk 500DS компанії Case IH. За словами розробника, таке розділення забезпечує кращий доступ насінини до добрива, у аналогів конкурентів ця відстань на 7,6 см більша.

Завдяки такому розміщенню добриво знаходиться за насіниною в кореневій зоні, що забезпечує кращий доступ до поживних речовин, зменшуючи їхні втрати. Таке поєднання також дозволить уникнути ризику пошкодження дорогого насіння та збільшити ефективність виробництва.

Посівний комплекс Case IH Precision Disk 500DS

Precision Placement Knife виготовлений за принципами Agronomic Design. Він розміщує насінину точно і закриває борозну окремим землерийним інструментом, приєднаним до агрегату. Нові більші копіюючі колеса 45,7 см забезпечують краще очищення диску для запобігання розкидання землі. Це колесо розташоване ззаду, ближче до ножа Precision Placement Knife, для кращого контролю глибини під час висіву та внесення добрив.

Як додає розробник, Precision Placement Knife виконаний з унікального справу з посиленим твердосплавним краєм, він забезпечує безкомпромісну міцність та більший термін служби. В цій конструкції використовується нове увігнуте ущільнююче колесо з візерунком. Воно збирає вологий ґрунт, викинутий з борозни і розміщує знову над насіниною для відмінного проростання.



Радимо почитати