Технології

Насіннєпровід SpeedTube від Precision Planting

22 Травня 2017 229

Насіннєпровід SpeedTube від Precision Planting
Насіннєпровід SpeedTube від Precision Planting
buelinginc.com

Насіннєпровід SpeedTube від Precision Planting призначений для точного розташувати насіння на будь-якій швидкості та дозволяє збільшити швидкість і точність розкладки висівного матеріалу.

Особливість насіннєпровода полягає в транспортувальній стрічці, яка усуває вільне падіння насіння та можливость рикошету. Навіть з подвоєною швидкістю кожна насінина буде стабільно покладено на своє місце.

Основні задачі SpeedTube:

1) Захоплення насіння: Захватні колеса у верхній частині насіннєпровода приймають насіння з диска висівного апарату vSet, помістивши їх на транспортувальну стрічку, яка доставляє його на дно насіннєложа.

2) Контроль висіву: Швидкість обертання транспортера відповідає швидкості сівалки і доставляє насіння на дно насіннєложа. Насіннєпровід контролює насіння від висівного апарату до борозни.

3) Доставлення насіння: Електропривід vDrive, який працює від 12V, з вбудованим контролером забезпечують обертання транспортера і забезпечує розкладку насіння з високою точністю.

4) Норма висіву: Обертання транспортера синхронізується зі швидкістю сівалки, що дозволяє зберегти норму висіву. Виключена можливість рикошету або зсув насіння. Точна розкладка забезпечить високий урожай.Радимо почитати