Технології

Безпілотний трактор Case IH Magnum ACV (Autonomous Concept Vehicle)

16 Липня 2018 234

Безпілотний трактор Case IH Magnum ACV
Безпілотний трактор Case IH Magnum ACV
Case IH

Case IH Magnum ACV (Autonomous Concept Vehicle) — концептуальний автономний трактор.

За словами розробника, Magnum ACV здатний задовольнити потреби в більш ефективному, економному та екологічному сільському господарстві і добитися максимуму від стану ґрунту і погодних умов. Також він усуває потребу в понаднормовій роботі.

Концептуальний автономний трактор побудований на базі існуючих тракторів Case IH Magnum і використовує систему автоматичного водіння AccuGuide, що поставляється з GPS RTK + від Case IH для забезпечення найточнішої навігації.

Case IH Magnum ACV (Autonomous Concept Vehicle)

Ця технологія дозволяє здійснювати повністю дистанційний моніторинг і управління зі збереженням і передачею всіх польових даних в реальному часі. Magnum CVX був обраний в якості основи для створення автономного трактора завдяки видам робіт, для яких він зазвичай використовується, як висів і первинний і передпосівний обробіток ґрунту.

Ці трактора часто використовуються в тягових операціях з широкими сівалками на високих швидкостях, вимагають висококваліфікованої тривалої роботи. Автономна робота мінімізує застосування робочої сили.

Автономну машину можна легко інтегрувати в уже існуючий парк техніки, оскільки, незважаючи на використання безпілотної технології, в автономному тракторі використовуються стандартний двигун, трансмісія, шасі та з'єднання навішування / ВВП / гідросистеми.

Автономний трактор Case IH Magnum ACV

Робота трактора починається з використання настільного або портативного комп'ютера, на якому прораховуються найбільш ефективні маршрути пересування по полю — технологія автономного руху краще пристосована для робіт, які це дозволяють, наприклад, культивації, посіву і обприскування, і може так само використовуватися на менших тракторах, де її можна буде застосувати в операціях по скошуванню або обприскуванню садів, тощо. Також в разі необхідності маршрути руху можна створювати вручну.

Оператор може вибрати тип роботи з попередньо запрограмованого меню. Для цього він повинен вибрати машину і поле, після чого призначити трактор для виконання обраного завдання. Вся ця процедура займає не більше 30 секунд.

Всі функції машини контролюються за допомогою датчиків, які автоматично керують запуском і зупинкою двигуна, прискоренням і уповільненням, оборотами двигуна, кутом повороту, роботою трансмісії, ВВП, тягово-зчіпного пристрою і гідросистеми, диференціалами і звуковим сигналом.

Трактор Case IH Magnum ACV

Відповідно, можна відстежувати стан машини і управляти нею через ПК або планшет, які за допомогою повністю інтерактивного інтерфейсу дозволяють здійснювати управління, моніторинг і запис всіх даних і зображень з техніки.

На екрані прорахунку маршрутів відображається поточний стан трактора, на іншому транслюється зображення з камери, надаючи користувачу такий самий вигляд, як і з машини, а ще один екран дозволяє відстежувати і змінювати основні параметри машини і обладнання, такі як швидкість двигуна, рівень палива і дані причіпного обладнання — наприклад, обсяги внесення насіння. Також можна спланувати маршрут в поле, якщо він проходить через доступні приватні дороги / шляху.

Тестування Case IH Magnum ACV

При розробці систем безпеки автономного трактора компанія Case IH співпрацювала з постачальником технології ASI, результатом чого стало впровадження технологій інфрачервоного сканування, виявлення металевих предметів, радарних, лазерних і візуальних систем, призначених для забезпечення безпеки сторонніх осіб і безперешкодної роботи.

Як тільки трактор виявляє на своєму шляху об'єкт, він зупиняється, а на комп'ютері власника з'являється попередження з можливими варіантами реагування трактора. У разі будь-якої втрати сигналу GPS машина автоматично зупиняється, крім того, в інтерфейсі управління є кнопка ручної зупинки.

Magnum ACV

В США трактор був продемонстрований в роботі з 16-рядною сівалкою точного висіву 2150 від Case IH, оснащеною системою внесення рідких добрив та всіма функціями високоточного висіву, включаючи управління тиском висівних секцій DeltaForce та висівні апарати V-set з електроприводом, а також очищувачі рядків Clean Sweep перед кожною висівною секцією. Хоча ця сівалка не продається в Європі, вона є останньою розробкою Case IH і доводить, що автономний трактор здатний забезпечити повністю інтегроване рішення трактор / причіпне обладнання.

Розроблено передові датчики та програмне забезпечення управління висівом, а також попереднє програмне забезпечення причіпного обладнання для моніторингу та інших цілей, щоб забезпечити контроль продуктивності, і вже компанія встановлює на існуючих тракторах такі системи, як монітори тиску в шинах.Радимо почитати