Технології

Технологія виконання одночасно трьох операцій за один прохід поля Mzuri Pro-Til

12 Липня 2018 69

Mzuri Pro-Til
Mzuri Pro-Til
Mzuri

Mzuri Pro-Til — технологія, яка була розроблена для виконання одночасно трьох операцій за один прохід поля (розпушування, внесення добрив і посіву) без попередньої підготовки ґрунту (безпосередньо по стерні).

За словами розробника, технологія дозволяє утримувати і накопичувати вологу і зменшити втрати органічних речовин, що благотворно впливає на структуру, родючість і врожайність ґрунтів. Багаторазові проходи при плужному або безплужного машинному землеробстві викликають надмірне ущільнення ґрунту і чинить деструктивний вплив на біологічне життя ґрунту.

Сівалка Mzuri Pro-Til

Лапи глибокорозпушувача і колеса, що ущільнюють розпушену ґрунт, розташовані по черзі в два ряди, що дозволяє навіть при великій кількості післяжнивних залишків легко проходити між ними.

Завдяки гідравлічній системі лапи глибокорозпушувача і посівні сошники кожної секції утворюють однаковий тиск на ґрунт. Це забезпечує рівномірну глибину обробітку і висіву, а також хороший контакт насіння з ґрунтом.

Комп'ютер RDS Artemis має всі функції управління і контролю процесу роботи, в тому числі регулювання норми внесення добрив і висіву насіння.Радимо почитати