Технології

Технологія лінійного потоку зернового матеріалу для поліпшення якості зерна та соломи Twin Rotor від New Holland

5 Травня 2017 111

Технологія лінійного потоку зернового матеріалу для поліпшення якості зерна та соломи New Holland Twin Rotor
Технологія лінійного потоку зернового матеріалу для поліпшення якості зерна та соломи New Holland Twin Rotor
newholland.co.nz

New Holland Twin Rotor  технологія лінійного потоку зернового матеріалу для поліпшення якості зерна та соломи під час обмолоту.

Технологія Twin Rotor представляє з себе систему з двох роторів із збільшеною кількістю молотильно-сепарувальних елементів, які забезпечують високопродуктивну роботу без погіршення якості зерна.

Ротори надають можливість отримати до 10 % збільшення продуктивності при роботі в умовах підвищеної вологості. Регульовані лопасті роторів нової конструкції при великій урожайності споживають менше потужності та забезпечують стабільно високу якість соломи та зерна.

Технологія Twin Rotor працює по принципу прямоточної обробки сировини і виключає необхідність в жорстких змінах швидкості і напряму руху. В результаті зберігається структура соломи, а її обриви — мінімальні навіть при роботі на максимальну потужність комбайна.

Така солома ідеально підійде для пресування в тюки. Потік соломи підтримується таким чином, щоб молотильний пристрій переміщував її на розвантажувальний конвеєр. Дводисковий розкидач може розкидати нарізану солому або спускати її на землю під солому, яка буде спресована в тюки.Радимо почитати