Технології

Система притиску секцій сівалки DeltaForce від Precision Planting

4 Травня 2017 228

Система притиску секцій сівалки Precision Planting DeltaForce
Система притиску секцій сівалки Precision Planting DeltaForce
precisionplanting.com

DeltaForce від Precision Planting — система притиску секцій сівалки, яка встановлюється на кожній секції та призначена для контролювання сили притиску (питома вага та контакт з ґрунтом). Система дозволяє миттєво та автоматично підтримувати режим тиску на кожній із секцій сівалки тим самим підвищуючи врожайність.

Система Deltaforce доступна для установки на більшості моделей сівалок John Deere, Case IH та Kinze.

DeltaForce працює з дисплеєм 20/20 SeedSense замість пружин або повітряних подушок на сівалці. Вона включає в себе гідравлічні циліндри, а також тензометричні датчики для визначення прикладеного зусилля, які посилають дані на монітор SeedSense. Таким чином система визначає необхідне притискне зусилля.

Якщо додати до монітора 20/20 SeedSense систему FieldView, появляється можливість переглядати карти посіву з відображенням на ній притискної сили, використовуючи iPad.

Принцип роботи системи DeltaForce з опцією FieldView

Принцип роботи системи DeltaForce з опцією FieldView та без опції

На лівій стороні карти "суміщеного виду" FieldView, можна побачити, як Deltaforce контролює притискне зусилля, приложене до кожного ряду, щоб мінімізувати вагу на секцію для підтримки глибини висіву. Помітно, що від ряду до ряду і від проходу до проходу, є зміни в доданому притискному зусиллі. Права сторона карти показує, що практично відсутні сині (втрата контакту з землею) або червоні (зайвий тиск) учаска.Радимо почитати