Технології

Система тюкування Krone Multibale

13 Червня 2018 40

Krone Multibale
Krone Multibale
landmaschinen.krone.de

Krone Multibale — система тюкування, завдяки якій 9 окремих маленьких тюків тюкується в один великий.

Особливості системи

- До 9 окремих тюків в одному великому пакунку;
- Малі тюки від 0,30 м до 1,35 м;
- Висока продуктивність на полі;
- Спрощення розподілу матеріалу завдяки маленьким тюкам.

З великих в маленькі

Уже під час польових робіт механізатор на терміналі управління в кабіні трактора вибирає необхідну кількість тюків. Поряд із загальною довжиною великих тюків вибирається кількість малих порцій.

Менші окремі пакунки з'єднуються двома нитками кожен, а весь тюк трьома нитками на BiG Pack 870 і чотирма нитками на BiG Pack 1270. Звичайно, користувач може працювати також звичайним чином. Потім великі тюки перев'язуються п'ятьма або шістьма шпагатами.

Принцип Krone Multibale

У режимі Multibale два вузлозв'язувачі перев'язують малогабаритні тюки, інші перев'язують весь тюк. За допомогою керованої засувки з'єднуються і роз'єднуються обидва голчастих коромисла. Так як вузлозв'язувачі можуть працювати тільки при подачі шпагату, нитки проходять незачепленими під вузлозв'язувачами.

Малі тюки зв'язуються тільки двома нитками шпагату (1). В кінці процесу пресування обидва коромисла знову з'єднуються автоматично, причому всі вузлозв'язувачі знову проводять шпагат (2). Потім міцно зв'язується великий тюк.

Зв'язані тюки

До дев'яти окремих тюків в одному великому пакунку

Технологія MultiBale спрощує вантажно-розвантажувальні роботи. Маленькі тюки мають довжину від 0,30 до 1,35 м. Зрозуміло, є можливість для пресування великих тюків довжиною до 2,70 м. Система MultiBale, що є опцією, у своєму розпорядженні технології подвійних вузлозв'язувачів і управляється бортовою електронікою.

Завдяки MultiBale поле прибирається швидко, і клієнтам можна відправляти великі тюки, пов'язані з маленьких. За словами компанії, система MultiBale за короткий час домоглася визнання на ринку, так як невеликі пакунки в обмежених приміщеннях переміщати і ділити на порції значно легше.Радимо почитати