Технології

Система вузлозв'язувачів Krone

12 Червня 2018 53

Система вузлозв'язувачів
Система вузлозв'язувачів
landmaschinen.krone.de

Система вузлозв'язувачів Krone призначена для з'язування тюків та дозволяє отримувати тюки з високим ступенем ущільнення і стабільної форми. Дана система використовується на тюкових прес-підбирачах BiG Pack 1270.

Завдяки серійного подвійному вузлозв'язувачеві при розмірах каналу понад 70 см заввишки надійно зв'язуються також сильно ущільнені тюки. Прес-підбирачі BiG Pack 1270 в стандартній комплектації оснащується одинарними вузлозв'язувачами, а також поставляється з подвійними вузлозв'язувачами в додатковій комплектації.

Прес-підбирач Krone BiG Pack 1270

Особливості системи

- Висока функціональна надійність — просте управління шпагату;
- Серійна чистка стисненим повітрям;
- Серійна центральна система змащення;
- Тривалий термін експлуатації.

Схема роботи системи вузлозв'язувачів

Принцип роботи подвійного вузлозв'язувача

Під час процесу пресування на тюк подається верхній і нижній шпагат, які окремо зв'язуються один з одним на початку (початковий вузол 1) і в кінці (завершальний вузол 2) відповідного пакунка. Нижній шпагат протягується через систему натяжних пристосувань і голку; він охоплює дно і обидві сторони тюка.

Верхній шпагат подається до тюку безпосередньо через систему натяжних пристосувань і замикає верхню сторону тюка. За словами розробника, даний принцип забезпечує надійне в'язання вузла при роботі з будь-якою щільністю пресування.

Шпагат встановлений у прес-підбирач

Достатньо шпагату для зв'язування

З 32 котушками шпагату (54 при HDP II) оператор спресує понад 900 рулонів без закладки нових. Для сервісних робіт на машині пилонепроникні відділення для шпагату легко відкидаються вгору.

Система вузлозв'язувачів Krone

Очищення стисненим повітрям

Як говорить розробник, очищення стисненим повітрям вузлозв'язувачів гарантує надійність, навіть при екстремальних умовах експлуатації. Форсунки для повітря розташовані так, щоб вузлозв'язувачі регулярно очищалися стисненим повітрям.

Компресор на прес-підбирачі Krone

Компресор на борту

Не у всіх країнах трактори мають пневматичну систему. І в такій ситуації для чищення вузлозв'язувачів стисненим повітрям, прес-підбирачі без пневматичної гальмівної системи оснащуються власним компресором.Радимо почитати