Технології

Варіаційна система заповнення Krone VFS

11 Червня 2018 52

Krone VFS
Krone VFS
Krone

Krone VFS — варіаційна система заповнення, яка забезпечує щільно спресовані, стабільної форми тюки навіть при підборі невеликого валка і низькій швидкості руху.

Особливості системи:

- Висока пропускна здатність завдяки багатофазної послідовності подачі;
- Попереднє ущільнення в транспортному каналі для повного заповнення пресувального каналу;
- Тюки стабільної форми навіть з невеликих валків;
- Рівномірно ущільнені тюки для більш високої ваги;
- Автоматична запобіжна муфта для руху на межі потужності.

Спресований тюк за допомогою системи VFS

Принцип роботи варіаційної системи заповнення

Гребінки і подаюча граблина подають рослинну масу спочатку в транспортний канал, де вона накопичується і попередньо ущільнюється. Тільки після повного заповнення транспортного каналу, подаюча граблина направляє рослинну масу в пресувальний канал.

Принцип роботи системи VFS

Варіаційна система заповнення працює в залежності від моделі з трьома або чотирма захоплюючими, однією подаючою граблиною, а також одним напірним коромислом. Захоплюючі граблини управляються спільною біговою доріжкою. Подаюча граблина — через другу поворотну бігову доріжку.

Поки бігова доріжка подаючої граблини не повернута, захоплюючі і подаюча граблина безперервно направляють пресовану масу в транспортний канал і попередньо ущільнюють її. Зуби напірного коромисла утримують зібрану рослинну масу під пресованим каналом.

При повному заповненні транспортного каналу, напірне коромисло автоматично повертається назад. При цьому звільняється перехід в пресувальний канал і одночасно спрацьовує муфта.

Муфта переміщує всю бігову доріжку подаючої граблини, яка направляє рослинну масу в канал. Потім напірне коромисло і подаюча граблина автоматично повертаються назад у вихідне положення.Радимо почитати