Технології

Центр управління трактором Challenger Tractor Management Centre (TMC)

28 Травня 2018 52

Challenger Tractor Management Centre (TMC)
Challenger Tractor Management Centre (TMC)
AGCO

Challenger Tractor Management Centre (TMC) — базовий термінал управління всіма функціями гусеничних тракторів Challenger і обприскувачів RoGator. Термінал ТМС значно полегшує роботу оператора, дозволяючи управляти машиною і виконувати всі налаштування з одного екрану.

З терміналу ТМС можна управляти всіма функціями машини: регулювати параметри двигуна і трансмісії, підключати зовнішню камеру для максимального огляду в складних умовах, а також документувати роботу за допомогою засобу Task Controller (Контролер завдань).

Встановлюваний на гусеничних тракторах дисплей TMC відповідає стандартам ISO з обміну даними в форматі XML, що дозволяє обмінюватися завданнями з більшістю програм управління господарством. 

Challenger Tractor Management Centre
Challenger Tractor Management Centre

Інтегровані в ТМС новітні технології — такі, як Auto-Guide 3000 Basic і система автоматичного коректування положення штанг Opti-Sonic, а також система управління витратами AgControl і система управління секціями (RoGator 700) — ще більше полегшують роботу оператора.

Повністю сумісна з стандартом ISOBUS система ТМС дозволяє легко керувати навісним обладнанням і формувати документацію стандарту ISOBUS одним натисканням кнопки.

Встановлена ​​на гусеничних тракторах система управління розворотом One-Touch зберігає в пам'яті до 35 функцій, що викликаються одним натисканням кнопки, для восьми різних навісних пристроїв. Це сприяє підвищенню продуктивності і полегшує роботу оператора.Радимо почитати