Технології

ISOBUS-термінал Amazone AmaTron4

25 Травня 2018 51

Amazone AmaTron4
Amazone AmaTron4
Amazone

Amazone AmaTron4 — ISOBUS-термінал четвертого покоління, який може управлятися через 12 програмних клавіш або перемикачів на сенсорному дисплеї. Крім того, є три клавіші, які в одне натискання дозволяють перемикатися між машиною, функцією GPS та поверненням до головного меню.

8-дюймовий кольоровий мультисенсорний дисплей з низьким рівнем відбиття світла забезпечує максимальний комфорт при роботі зі складними машинами.

Порухом пальця оператор може здійснювати навігацію по робочому меню, найважливіші налаштування виконуються легко і будь-які робочі дані можна імпортувати або експортувати. На дисплеї відображаються найважливіші налаштування, а програмні клавіші автоматично з’являються або зникають, щоб відображати інформацію на весь екран.

Термінал Amazone AmaTron4
Термінал Amazone AmaTron4

Датчик близькості в передній частині пристрою виявляє приближення руки до екрана, коли виділені всі 12 зон перемикання, а інтегрований світловий датчик автоматично регулює яскравість дисплею, залежно від умов освітлення.

Компанія може на час розблокувати ряд платних ліцензій на програмне забезпечення для AmaTron4, наприклад, функцію автоматичного управління поворотною смугою GPS-Switch базова або GPS-Switch pro, документацію GPS-Maps&Doc і програмне забезпечення з управління роботою, помічник для паралельного водіння GPS-Track і AmaCam для використання камери.

Всі ці додатки вже встановлені й не потребують додаткового програмного забезпечення. Безкоштовний пробний період складає 50 годин.Радимо почитати