Технології

Розумний ключ з чіпом RFID від New Holland

13 Квітня 2018 35

Трактор New Holland з прес-підбирачем в роботі
Трактор New Holland з прес-підбирачем в роботі
New Holland

«Розумний ключ» від New Holland, універсальний ключ з чіпом RFID (radio-frequency identification / радіочастотна ідентифікація), що дозволяє водієві користуватися тільки тими машинами, які включені в його сферу доступу.

Інтелектуальний ключ надає фермерам і підрядникам інструмент підвищення продуктивності за рахунок моніторингу як одного оператора, так і всього парку машин. Крім того, він допомагає боротися з частими випадками крадіжок сільськогосподарської техніки. 

Кожному оператору видається його персональний інтелектуальний ключ, який суттєво вдосконалює повсякденний робочий процес. Кожен інтелектуальний ключ оснащений повністю програмованим радіочастотним чіпом з унікальним ідентифікатором, який дозволяє власникові парку машин контролювати ставлення до роботи кожного оператора і використання парку машин в цілому. 

Персональний інтелектуальний ключ кожного оператора може бути запрограмований на роботу з обраними машинами в межах парку машин (на один ключ може бути призначено до 40 машин) або використовуватися як «майстер-ключ», котрий підходить до всіх машин. Це гарантує те, що оператор може запустити тільки ті машини, на які запрограмований його ключ.

Розумний ключ з чіпом RFID
Розумний ключ з чіпом RFID

Більше того, один ключ підходить до всіх видів продукції New Holland, що виключає необхідність носити з собою багато ключів. З кожним з них можуть бути пов'язані специфічні параметри машини, наприклад обмеження максимальної швидкості руху машини, котрою керує водій-початківець.

За допомогою монітора IntelliView, деякі оператори можуть вибрати свої власні налаштування машини, які автоматично розпізнаються при її запуску, і це дозволяє операторам відразу приступати до роботи, уникаючи непродуктивних витрат часу на щоразове введення персональних налаштувань. 

Система також дозволяє записувати індивідуальні профілі операторів, що включають такі відомості, як середня витрата палива, кількість оброблених гектарів і випадки неправильного використання машини, з наступною передачею цих даних через телематичні канали в програмні системи управління. Це дозволяє керівництву ферми призначати індивідуальні завдання найбільш ефективним операторам для підвищення загальної прибутковості. Крім того, система дозволяє великим агропідприємствам спростити облік завдяки електронному запису робочих годин. 

Індивідуальні параметри інтелектуального ключа управляються через встановлений на машині монітор IntelliView (для машин, не оснащених сенсорним екраном, технічна підтримка та програмування виробляються місцевими дилерами). Для отримання доступу до електронного меню Key Management Menu (KMM), яке визначає профіль або профілі для даної конкретної машини, використовується заданий користувачем код доступу Vehicle Access Code (VAC).

Для індивідуального ключа також можна задати дату закінчення його дії, що запобігатиме неправильному використанню машини після закінчення терміну дії контракту або під час роботи тимчасових працівників. Можна вибрати унікальний код VAC для кожної машини або встановити однаковий код VAC для всього парку машин.Радимо почитати