Технології

Коток Lemken VarioPack

12 Квітня 2018 43

Коток Lemken VarioPack в роботі з плугом
Коток Lemken VarioPack в роботі з плугом
Lemken

При оранці відбувається рихлення та кришіння ґрунту, одночасно збільшується пористість ґрунтового шару. В результаті у ґрунт попадають повітря та тепло, і капілярність порушується.

По причині стислих строків сівозміни виникає, як правило, недолік часу для поступового осідання ґрунту та природного переходу ґрунту у стан фізичної зрілості. Окрім того, необхідно запобігти висиханню виораного ґрунту, а також швидко відновити капілярність під насіннєвим ложем. Ці функції може забезпечити коток Lemken VarioPack, слідуючи безпосередньо за плугом в одній зчіпці.

У сприятливий момент, під час оптимального стану вологості, відбувається повторне ущільнення ґрунту на усю товщину шару оранки, при цьому крупні грудки подрібнюються. В результаті використання котка VarioPack процес переходу ґрунту у стан фізичної зрілості триває скоріше, і волога у ґрунті зберігається.

Якщо після оранки передбачається виконати посів, то рекомендується на коток VarioPack додатково начепити кільчасто-шпоровий коток Crosskill, також виробництва фірми Lemken. Використання такого котка дозволить уже під час оранки попередньо підготувати ґрунт під посів.

Такий комбінований агрегат, що складається з котка VarioPack і котка Crosskill, одночасно з повторним ущільненням ґрунту забезпечує подрібнення крупних грудок і вирівнювання поля, що дозволяє заощадити як мінімум один прохід трактора в період майбутньої передпосівної підготовки.Радимо почитати